Пластикові вікна в києві

 

Пластикові вікна, на сьогодні, виготовити якісно дуже просто. І не зовсім важливо для теплоти вікна пвх, який виробник, бренд – профіль Rehau, Salamander, Almplast, Decco ….  Сам профіль займає не більше 10% від загальної площі всього пластикового вікна чи двері, тому дані склопакета впливають на тепло, світлові та шумозахисні характеристики, що містять пластикові вікна детальніше …

 

 

Чи будуть Ваші пластикові вікна “теплими” або “холодними”, залежить від товщини склопакетів і типу скла звичайне або енергозберігаюче.

 

Які пластикові вікна частіше хочуть замовити або склопакети?

 

Аргумент купити пластикові вікна – звичайні або низька ціна вікна.
Звичайні склопакети – однокамерний склопакет завтовшки 24 мм формула (4-16-4) та двокамерний склопакет завтовшки 32 мм (4-10-4-10-4) зі звичайними стеклами 4 мм товщина.

Такі склопакети не відповідають новим будівельним нормам для Києва та Київської обл.

 

За новими нормами пластикові вікна повинні мати опір теплопередачі більше 0,6 (м2 оС) / Вт
Пластикові вікна Київ і обл. з однокамерний склопакетом можуть бути згідно будівельних норм тільки з енергозберігаючим склом (Е або І-скло, низькоемісійне) і відстань між стеклами заповнений аргоном 4-16Аргон-4Е.
Як можна визначити енергозбереження в склопакеті, тільки спеціальним приладом, який Ви берете під заставу у фірми виробника склопакетів.

 

 

Сірником дуже важко визначити різні відтінки 4 відображень в однокамерним склопакетом і побачити 6 відображень у енергозберігаючим двокамерному склопакеті.
Надаємо Вам формули склопакетів по опору теплопередачі, вибирайте теплі пластикові вікна.

 

Теплі пластикові вікна
Формули опору теплопередачі склопакетів

 

Де, склопакет формула 4 – 10 – 4 – 10 – 4И,
4 – товщиною прозорого скла 4 мм, 4И – низькоемісійне скло. Опір теплопередачі – 0,75 (м2 оС) / Вт

Склопакет формула:

4 – 10Ar – 4 – 10Ar – 4И,

4 – прозоре скло, 10Ar – дистанція між стеклами 10 мм, заповнення Ar – аргон, 4 – прозоре скло, 4И – низькоемісійне скло. Опір теплопередачі – 0,91 (м2 оС) / Вт

 

У малюнку, є 4С – сонцезахисний скло товщиною 4 мм.

 

Склопакет має коефіцієнт опору теплопередачі більше 0,6 (м2 оС) / Вт і повністю відповідають будівельних норм. Більш високий коефіцієнт опір теплопередачі склопакета зменшує втрати тепла в будинку взимку і зберігає прохолоду спекотним літом.

 

Знижуйте витрати на опалення та використання кондиціонерів (світло) влітку!

 

Ціни на пластикові вікна з енергозбереженням на 30-50 грн. дорожче звичайного скління. ВСЬОГО ЛИШЕ! Економте з розумом!
Менеджер компанії Рідна неодмінно Вам запропонує склопакет для правильного і теплого скління, допоможе пластикові вікна вибрати в Києві та Київській обл. з енергозберігаючими склопакетами.

 

Це не спосіб заробити на Вас або запропонувати більш дорогі ціни на пластикові вікна, а варіант запропонувати Вам купити пластикові вікна теплі і надійні.

 

 

Пластикові вікна купити в Києві, просто зателефонуйте до компанії Рідня
Теплі вікна купить для теплого життя 332-30-21

Пластикові вікна Ви купуєте не щороку, а раз в 15-30 років, так зробіть правильний вибір для себе і економте свої кошти для майбутнього.

 

Консультація БЕЗ ВИХІДНИХ

(044) 332-30-21, 599-30-21,

(067) 169-01-72

Компанія Рідна підбере Вам теплі енергозберігаючі пластикові вікна Київ…

Пластикові вікна, які краще вибрати в Києві?