Пластикові VEKA SOFTLINE

Ми вже не можемо собі уявити сучасний будинок або квартиру без металопластикових вікон і дверей, які воістину стали гідною заміною дерев’яним зразкам. Технології не стоять на місці, і наша компанія теж йде в ногу з часом, застосовуючи в своїх виробах якісні матеріали та інноваційні розробки. Всі профілі Veka вже встигли себе зарекомендувати по всьому світу своїм оригінальним дизайном, екологічністю, високим рівнем тепло- і шумозахисту, особливо для нашого регіону   пластиковые окна Veka Softline Київ і обл. Саме ці якості профільної системи роблять її привабливою для наших споживачів.

Властивості профільної системи, які мають пластикові вікна Veka Softline

Пластикові вікна Veka SoftLine компанія Рідня
Профіль Veka SoftLine

Пластикові вікна Veka Softline – це стандартна п’ятикамерна конструкція з монтажною шириною 70 мм. Оптимальний розподіл камер дозволяє створити воістину міцну і надійну конструкцію, зменшити рівень шуму в приміщенні, зберегти тепло в будинку, не дозволяючи йому йти через віконні прорізи.

Товщина зовнішньої стінки становить 3 мм, що відповідає стандартам якості RAL, причому ці параметри витримані по периметру всього профілю. Це відрізняє профіль від більш дешевих аналогів і дозволяє йому зберігати форму, не реагуючи на зовнішні впливи середовища.

Армування металом і спеціальними підсилювачами з інтегрованими кутовими з’єднувачами додає системі міцності і стійкості до деформацій під дією навантажень.

Профіль цього відповідає високим дизайнерським запитам, завдяки своєму елегантному контуру, який чудово вписується в сучасний інтер’єр. Конструкція стулки може бути виконана за бажанням клієнта в трьох різних варіантах: поєднана, зміщена і напівзміщена.

Профіль Veka EuroLine в компанії Рідня
Профіль Veka EuroLine

За бажанням клієнта для створення більш привабливого оформлення вікон ми можемо створити імітацію натуральних матеріалів і цінних порід дерева. Такий дизайн дозволяє додати вашому будинку затишний природний вигляд. Але за вашим бажанням, ламінація може бути будь-якого кольору, для того, щоб ідеально вписуватися в ваш інтер’єр або відповідати фірмовому стилю закладу.

Пластикові вікна Veka Softline комплектується двома контурами ущільнення, що дозволяє стулок ідеально прилягати одне до одного, запобігаючи потрапляння вологи і бруду всередину конструкції. Ущільнювачі бувають трьох кольорів: чорного, сірого і карамельного. Його форма розроблена так, що в готовій конструкції відсутній ефект «траурної рамки» – його практично непомітно. Тому вікна дозволяють створювати візуально більший простір.

Перед тим, як випустити профільну систему на широкий віконний ринок, були проведені необхідні тести і дослідження. Показники опору теплопередачі, звукоізоляції і пожежної безпеки відповідають всім міжнародним вимогам і нормативам. На підтвердження цього ми можемо надати всі санітарні та гігієнічні висновки.

Використовувати і замовити пластикові вікна Veka Softline в Києві

Застосовується для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Що стосується вікон, то тут застосування безмежне і підходить для всіх можливих варіантів:

  1. прямокутні;
  2. трапеції;
  3. арки.

Для дверей можливі стандартні, комбіновані моделі.

Встановити пластикові вікна Veka Softline можуть зі все можливими варіантами склопакетів – стандартні, спеціальні, шумозахисні, енергозберігаючі.

Ми є офіційними представниками заводу-виробника. Звертайтеся до нас, і ми надамо Вам найнижчі ціни в Києві та оптимально приємні умови, безкоштовну доставку та професійне встановлення з надання гарантії.

Бажаємо Вам тепла і затишку!
Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

    Если у Вас остались вопросы –

    заполните форму и мы свяжемся с Вами