Пластикові лоджії недорого Київ

Лоджія, в сучасному розумінні – це додаткова територія квартири, яку можна перетворить на той вид кімнат, на яку не вистачило квадратних метрів.

 

творча студія на лоджію

 

Часто, клієнти наймають дизайнерів для перевтілення скляній лоджії в дитячу кімнату, кабінет або творчу студію. Ідей є маса, площа є теж. Залишається тільки підготувати вашу лоджію до того моменту, як ви розставите всі меблі красиво.

Підготовка до скління лоджії

Для початку, повністю прибираємо речі, які давно вийшли з ладу. Позбавлення від непотрібних речей, які роками накопичувалися на лоджії принесе вам не тільки більше простору, а й моральне задоволення. Адже прибираючи все непотрібне, ви розчищаєте шлях для чогось нового, в нашому випадку – до нового робочого місця, комфортній зоні відпочинку, кухні або вітальні.

 

спальня на лоджію
Вибираючи тип скління, холодне або тепле (залежно від кількості склопакетів, температура в приміщенні буде вище, приблизно на 10 градусів) орієнтуйтеся на те, яке завдання ви хочете вирішити.

 

теплий склопакет на лоджію
Якщо ви готові оформити свою лоджію під міні склад для зберігання скейта, велосипеда, роликів і інших спортивних снарядів – вибирайте холодне скління. При такому склінні майстри будуть застосовувати однокамерний склопакет, це буде більш вигідніше за ціною.

Ціни на скління лоджії вашого розміру, дивіться тут. Є можливість замовити пластикову лоджію зі знижкою до 5% або взяти участь у поточних акціях.

 

скління лоджії ціни недорого

 

Зважилися зробити собі кабінет, приміщення для тренувань, кімнату релаксу? Зверніть увагу на скління лоджії двокамерним склопакетом. Завдяки двом склі, в приміщенні буде комфортно перебувати, не дивлячись на дощ або завірюху за вікном.

Лоджія і інтер’єрі

Що зробити зі своєю лоджією, ви вибираєте самі. Скління вікнами пвх привнесе у ваше життя зміни. Ваша лоджія стане зовсім іншою: більш просторіше, світліше і затишніше. Завдяки докладеним спільним зусиллям монтажників і (за бажанням) дизайнерів ви отримаєте повністю нову засклену лоджію.

 

комфортна студія на лоджію
Тепер ви зможете зануритися в атмосферу приємного релаксу та стану безтурботності, якщо ви вибрали перетворення лоджії в кімнату дозвілля. Ви зупинили свій вибір на міні кабінеті? Чудово! Це чудова можливість з комфортом працювати вдома, не відволікаючись на домашні справи.

 

зона відпочинку на лоджію

 

Скління лоджії – це один з варіантів придбати собі додаткову кімнату для себе, інвестуючи гроші в своє житло. Компанія Рідний, допомагає склити лоджію економно. Ми час від часу проводимо акції і даруємо знижки до 5%. Інформацію про чинний акція ви можете дізнатися на гарячій лінії (044) 332-30-21 без вихідних.

 

лоджії зі знижкою