Багато все ще не довіряють металопластикові через хімічного складу, дерево натуральніше, згодні, але давайте аналізувати.

Озирнись навколо, що поруч? На кухні стоїть холодильник всередині з міцного пластику, пляшка мінеральної питної води, меблі з мдф складається з клейових і смолевих складів, статева плитка тримається на спеціальному клеї, пакетик поліетиленовий, йогурт для дитини, цукеркова обгортка … – також створені за допомогою хімії та фізики, але перевірені, маючи дозвіл застосовуватися в побуті, користуванні дітьми.

Мінус нового євровікна з дерева – недоступна ціна в порівнянні з новим пластиковим вікном в багато разів.
А стара розсихалися рама випускає від 45% тепла охолоджуючи приміщення і крадучи затишок.

Пластикові вікна спочатку зібрані з теплого пластика і герметичних енергозберігаючих склопакетів з надійними механізмами повністю ізолює втручання зовнішніх стихій в Ваше життя, а що застосовується енергозбереження, яке наша фірма по Акції надає в подарунок затримає Ваше тепло ще більше на 20% за такою ж вартості виробів.

Рекомендуємо! Віконні рами стоять між заскленими приміщення сміливо вибирайте з однокамерним (2 скла) склопакетом, а контактують з вулицею тільки мінімум з двокамерним (3 скла)

Новинка! Пропонуємо пластикові вікна DECCO 82 c трикамерні склопакетом (4 скла)

Замініть свої втомлені боротися з дощем, снігом, сонцем віконця на надійну елегантність недорого з економією в майбутньому.

 

Нижній спойлер (Головна)