ВЫЗЫВАЙЗАМЕРЩИКА РАССЧИТАЙСТОИМОСТЬ
ВЫЗЫВАЙЗАМЕРЩИКА РАССЧИТАЙСТОИМОСТЬ
Нижній спойлер (Головна)

 

Багато все ще не довіряють металопластикові через хімічного складу, дерево натуральніше, згодні, але давайте аналізувати.

Озирнись навколо, що поруч? На кухні стоїть холодильник всередині з міцного пластику, пляшка мінеральної питної води, меблі з мдф складається з клейових і смолевих складів, статева плитка тримається на спеціальному клеї, пакетик поліетиленовий, йогурт для дитини, цукеркова обгортка … – також створені за допомогою хімії та фізики, але перевірені, маючи дозвіл застосовуватися в побуті, користуванні дітьми.

Мінус нового євровікна з дерева – недоступна ціна в порівнянні з новим пластиковим вікном в багато разів.
А стара розсихалися рама випускає від 45% тепла охолоджуючи приміщення і крадучи затишок.

Пластикові вікна спочатку зібрані з теплого пластика і герметичних енергозберігаючих склопакетів з надійними механізмами повністю ізолює втручання зовнішніх стихій в Ваше життя, а що застосовується енергозбереження, яке наша фірма по Акції надає в подарунок затримає Ваше тепло ще більше на 20% за такою ж вартості виробів.

Рекомендуємо! Віконні рами стоять між заскленими приміщення сміливо вибирайте з однокамерним (2 скла) склопакетом, а контактують з вулицею тільки мінімум з двокамерним (3 скла)

Новинка! Пропонуємо пластикові вікна DECCO 82 c трикамерні склопакетом (4 скла)

Замініть свої втомлені боротися з дощем, снігом, сонцем віконця на надійну елегантність недорого з економією в майбутньому.

 

Нижній спойлер (Головна)

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ?
Закажите звонок и наш менеджер свяжется с Вами
ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК