Кожен, хто любить відчуття повної безтурботності і безпеки, бажає всіма способами створити вдома повну ідилію тиші, спокою. Що б відгородитися від вічно галасливого мегаполісу, люди часто залишають місто на вихідні або рятуються поїздками в передмістя.

недорогі пластикові вікна

Пластикові вікна – запорука тиші і затишку

Але весь час збігати від шуму не виходить, хочеться побути трохи і в своїй квартирі. На захисті вашого спокійного проведення часу – недорогі пластикові вікна. З приходом на ринок такого виду конструкцій, які на практиці більш стійкі, ніж дерев’яні, стало можливо втілити в життя як і утеплення, так і шумоізоляцію свого житла або приміщення.

Компанія Рідня намагається підбирати своїм клієнтам недорогі пластикові вікна, що б забезпечити збереження тепла у ваших будинках за мінімальною доступною ціною.

 

недорогі пластикові вікна

 

Що б змінити свої звичні дерев’яні рами, які прослужили вам не перший рік на щось абсолютно нове, наприклад на металопластикові вікна, потрібно просто вибрати свою ціну вікна, яка вам прийде за смаком!

Пластикові вікна недорого – Windom

Бюджетні пластикові вікна виндом (алмпласт) які змінили тільки назву, залишаються все так само популярні на ринку металопластикових конструкцій. Продукція українського виробництва, вже не не перший рік радує своїх покупців, як і доступною ціною, так і гарною якістю.

купити вікна металопластикові київ

Профіль виндом має як і трикамерну повітряну систему, так і п’ятикамерну.

Трикамерна система – Віндом, йде стандартна з монтажною глибиною 60 мм. П’ятикамерна – Віндом Делюкс, тут профіль тепліший, адже монтажна глибина 70 мм, наявність сірого ущільнювача.

 

недорогі пластикові вікна

 

Склопакет можна підібрати будь-який, як і звичайний (однокамерний, у складі тільки два скла) так і підвищеної теплоти (трикамерний, становить три стела)

Радує той фактор, що виробник дає можливість вибору поворотно-відкидного механізму. Це може бути як і MACO (австрійського виробництва, йде в комплекті до вікон класу люкс) так і турецька (Reze)

Замір вікон безкоштовно

ТМ Рідний надає можливість кожному клієнту отримати безкоштовний * завмер вікон, а так само доставку пластикових вікон під будинок / офіс / інше приміщення даром!

заміряти вікна безкоштовно

Все що вам потрібно, це прорахувати вартість бажаних конструкцій! Викликати замірника вікон безкоштовно, залиште замовлення або на гарячій лінії (044) 332-30-21 без вихідних в режимі онлайн.

* Замір не вносити у вартість, при покупці металоопластіковой продукції в Рідня на вибір.

Недорогі пластикові вікна Windom