Турбота про комфорт вашого малюка – це природний інстинкт кожного батька. Це цілком нормально, коли ми хочемо віддати йому найкраще.

теплі вікна в дитячу

Що б вашій дитині було безтурботно в його кімнаті, варто її зробити максимально зручною і теплою. Для цього достатньо змінити старі вікна на металопластикові вікна рехау брілант або саламандер стрімлайн.

Металопластикові вікна Salamander Streamline

Металопластикові вікна Salamander Streamline (класу А) ідеально підійдуть для кімнати, відведеної для дитини. Турботливі батьки вибирають для нього найкраще. Саламандер стрімлайн- п’ятикамерний профіль, який набагато тепліше від стандартного.

пластикові вікна саламандер стрімлайн

Завдяки віконних систем, стало можливим зробити дитячу кімнату максимально теплою і безпечною. Пластикові вікна – це не тільки конструкції, які ви змінили на щось більш нове, ніж дерево, яке давно вийшло з терміну користування, а ще й захист.

 вікна металопластикові саламандер стрімлайн

За малюками дуже важко угледіти, вони часто спритніше нас. Що б бути в спокійному стані, можна вибрати вікна з ручкою антідетка. Так ви зможете бути впевнені, що ваша дитина не буде висовуватися з вікна, адже вони настільки цікаві.

пластикові вікна зі знижкою

Металопластикові вікна Rehau Brillant

Максимально широкий профіль рехау брілант, з гарним унікальним дизайном – укутає теплом яку кімнату, підвищить теплоізоляцію і вбереже від дратівливого шуму за вікном.

пластиковые окна рехау брилант киев

 

Монтажна глибина його 70 мм, для збільшення теплоти кімнат, додайте склопакет який вміщатиме в собі три скла. Так само, до кожному віконця із пластику йде склопакет з енергозбереженням в подарунок від заводу. Так само, для безпеки, вкажіть менеджеру при прорахунку ручку “антідетка”.

купити вікна металопластикові рехау бріліант  київ

Безкоштовний замір вікон пластикових

Хочеш безкоштовний * завмер конструкцій з пластику від компанії Рідня? Запишись заздалегідь на зручний день і час за телефоном гарячої лінії (044) 332-30-21 або заповнюй форму зворотного зв’язку і ми самі з вами зв’яжемося.

замовити замір вікон

Найтепліші вікна для дитячої кімнати