Москітна сітка на вікна Київ і обл. !!! Виготовлення 1 день, Сітка Ціна – 195 грн.

Універсальна москітна сітка на вікна за вигідною вартості

Щоб весняно-літній період приносив тільки приємні спогади, а також викликав хороші асоціації, варто подбати про захист віконних конструкцій від сезонних явищ. Високоякісна москітна сітка на вікна дозволить часто залишати світлопрозорі вироби відкритими, не боячись проникнення в кімнати комах, алергенного рослинного сміття і різних пожежонебезпечних предметів.

Надійні антимоскітні пристосування створять прекрасний бар’єр від мух, небезпечних ос і докучливих комарів, які не пропустять тополиний пух, ізолюють від сусідських недопалків. Крім того, ці протимоскітні аксесуари стануть ефективною перешкодою випадання домашніх тварин на вулицю.

Фірма «Ридня» пропонує висококласні сіткові конструкції для металопластикових віконних систем за невисокими цінами:

наші майстри виготовляють міцні сітки для різноманітної ПВХ продукції;

надають установчі послуги і реалізують дані пристосування без монтажу.

Наші майстри виготовляють міцні сітки для різноманітної ПВХ продукції, надають установчі послуги і реалізують дані пристосування без монтажу. Такі комплектуючі виробляються з високонадійного алюмінієвого профілю Анвіс:

  • відрізнються чудовою зносостійкість;
  • простотою в обслуговуванні і тривалим терміном експлуатації;
  • дані вироби комфортно ставити і знімати з пластикових вікон;
  • вони не бояться променів сонця, впливу опадів, вітру, раптової зміни температурних показників і легких пошкоджень.

Для клієнтів діють демократичні ціни, різноманітні акції, відмінна бонусна програма, а москітна сітка на вікна продається з гарантією.

Многофункциональная москитная сетка на окна для каждого

Специалисты нашей компании изготавливают антимоскитные сетки в стандартном белом цвете и специальные коричневые модели для ламинированных металлопластиковых профилей.

  • вибираючи варіант покупки білих протимоскітних комплектуючих без монтажу, вартість квадратного метра становитиме 195 грн. Якщо Ви віддаєте перевагу ставити сітки самостійно, необхідно надати в фірму виміри віконних рам, виготовлення продукції займе 1-2 дні, фахівці приступають до роботи після стовідсоткової попередньої оплати замовлення.
  • замовляючи установку конструкції – 260 грн. Виїзд майстра обійдеться всього в 100 грн. У разі необхідності в допомозі майстрів «Ридня», період виготовлення і термін установки сіток обговорюється індивідуально.

Москітні аксесуари для пластикових вікон – незамінна річ для міського житла, заміських будинків, дач і приватних котеджів. При невеликій вартості ці елементи дозволять насолоджуватися теплими днями, часто провітрювати, забути про алергічні напади і не переживати про безпеку маленьких улюбленців.

Практична москітна сітка на вікна з чудовою економією

Ми надаємо клієнтам кращі акційні пропозиції, чудові знижки, тривалу гарантію і цінні бонусні подарунки. У нас можна засклити будь-яку площу першокласної віконної продукцією, а також доповнити її відмінною комплектацією за мінімальними цінами.

Москітна сітка на вікна Київ і обл. !!! Виготовлення 1 день, Сітка Ціна – 195 грн.