Кухня – одне з значущий місць для роботи як і жінок, так і чоловіків. Не важливо, якої ви статі, чи є у вас діти і ким працюєте, але всіх нас об’єднує одне – бажання володіти хорошою, затишною кухнею, бажано просторою і світлою. Не завжди є можливість придбати квартиру або будинок з кухнею, яка матиме більшу площу, але є ідея!

Можливість збільшити кухню поєднавши її з балконом – прекрасна ідея! Це є розумним ходом, як збільшити площу Вашої улюбленої кухні. До вас часто на чашку кавм заглядають гості і ви часто задаєте собі питання, де б їх затишно розмістити? Тепер Ви з легкістю зможете всіх їх розсадити на кухні!

як збільшити кухню з допомогою балкона

У самому процесі об’єднання балкончика з кухнею, увагу приділіть так само й утепленню. Етап самого утеплення дуже важливий, він визначить рівень комфорту Вашого житла. Що б і теплим літом і зимою, не відчувати протягів і холоду по спині. Весь балкон фахівці рекомендують обшивати від підлоги до стін мінеральною ватою і пінопластом, що б цілий рік ходити по підлозі босоніж, без ризику захворіти. Так само, засклити балкончик добротними склопакетами – один з вірних кроків на шляху комфортної кухні.

як збільшити кухню з допомогою лоджії

 

Тепер Ви сміливо можете зайнятися декором своєї новоспеченої кухні! Що б регулювати доступ сонечка в будь-яку пору року, придбайте жалюзі. Вони стануть на захисті Вашого комфортного перебування. Доглядати за жалюзями легко, просто час від часу протирайте їх вологою губкою. Колір підібрати можна будь-який, як буде Вашій душі завгодно. Палітра горизонтальних жалюзів – шикарна, від пастельних до насичених відтінків.

Можливість збільшити кухню за рахунок балкона