Металопластикові вхідні двері Київ

Металопластикові вхідні двері Київ Головні критерії вибору вхідних дверей – це довговічність, зручність, високі протизламні якості. Металопластикові вхідні двері відповідають всім цим вимогам, завдяки якісним характеристикам. Вони стійкі до будь-яких атмосферних явищ, сильним морозам, вологості, не іржавіють, не вигорають, не деформуються. Їх захисні «охоронні» функції посилені за рахунок спеціальних запірних елементів. По ефективності і надійності металопластикові вхідні двері мають найвищі показники.

 

металопластикові вхідні двері
Металопластикові вхідні двері купуйте в Києві (097) 332-30-21

металопластикові вхідні двері ціна

 

Одинарні металопластикові вхідні двері в Києві

Багатокамерні профільні системи, Almplast, WDS, Rehau, Salamander, KBE, Veka

металопластикові вхідні двері
Металопластикові вхідні двері в Києві купити дешевше (095) 095-06-85

забезпечать відмінні тепло- та звукоізоляційні показники. Ще однією важливою умовою надійності дверей є професійне виготовлення і встановлення. Детальну консультацію про вибір матеріалів і монтажі ви можете отримати у спеціалістів компанії «Рідня». Майстри фірми виробляють високоефективні одинарні металопластикові входниве двері для будинків, офісів, будинків і квартир.

Такі двері можуть встановлюватися як тамбурні, додаткові (друга) при вході, або самостійні металопластикові вхідні двері. Сучасні технології дозволяють вибирати дизайн, напрямок відкривання, а також підвищувати ступінь енергозбереження, використовувати додаткові аксесуари та елементи. В якості гарантії довговічності виступають високі протизламні характеристики, витривалість і підвищена міцність виробів. А от ціни дізнавайтесь самостійно.

 металопластикові вхідні двері

 

Подвійні, штульпові металопластикові вхідні двері в Києві

В широких отворах встановлюють двостулкові варіанти. Це можуть бути подвійні двері, де пару формують основна робоча стулка і пасивна глуха частина. Найбільш популярні штульпові металопластикові вхідні двері. У цьому випадку профіль специфічної конфігурації, званий штульпом, дозволяє відкривати обидві стулки (в певній послідовності) і щільно фіксувати їх при закритті без застосування перегородки посередині – імпоста. Такі двері забезпечують ідеальну шумо-, теплоізоляцію, прості й зручні в експлуатації.

Як і одинарні, подвійні металопластикові вхідні двері можуть бути виконані в класичному білому кольорі або ламіновані під будь-який потрібний відтінок, породу дерева. Вони вписуються в будь-який інтер’єр, мають тривалий термін експлуатації.

Компанія «Рідня» виробляє двері під замовлення з установкою, заміри виконуються безкоштовно!

металопластикові вхідні двері

З метою економії ви можете придбати виріб без установки. Ми надаємо хороші знижки і безкоштовну доставку.

 

Замовлення приймаються за телефонами і в системі онлайн – звертайтеся!

 

Працювати з нами вигідно, надійно, комфортно!

 

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

vikna.ridnya@gmail.com

 

 

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені