Металопластикові вікна ціни Київ Almplast (Windom) зі встановленням

Вирішили купити вікна? Тоді саме час дізнатися їх вартість і визначитися у виборі. Адже не знаючи розцінок, неможливо грамотно спланувати покупку. На металопластикові вікна ціни формуються поетапно і залежать від безлічі факторів. По суті, сума оплати за вироби ПВХ складається, як кубик Рубика, крок за кроком, відповідно до комплектації, брендом, класом та іншими деталями.

Ми розповімо вам, як грамотно укомплектувати ваші вікна, щоб вони мали прийнятну вартість і очікувану ефективність.

Компанія «РИДНЯ» гарантує найдоступніші ціни на металопластикові вікна!

Ми пропонуємо кожному замовникові:

Металопластикові вікна від компанії Рідня
Металопластикові вікна Windom
 • Великий асортимент недорогих якісних віконних систем.
 • Грамотний підхід до формування замовлення з урахуванням цілей і завдань скління.
 • Найбільші знижки!
 • Безкоштовне енергозбереження та виміри.
 • Вигідні акції!
 • Передоплата 50%.
 • Можливість покупки вікон в кредит по енергозберігаючій програмі «Тепла оселя» та «Ощадний дім» з компенсацією 30% витрат (або 70%, якщо є субсидія).

За ціною металопластикові вікна діляться на кілька класів. Кожен має свою ступінь ефективності і конструктивні особливості. Такий розподіл значно полегшує вибір, так як спочатку розмежовує бюджет і результативність.

 • «Економ» – базовий сектор, представлений вітчизняними трикамерні профільними системами Windom, Wds, Lider з однокамерними склопакетами. Ідеальний варіант для дешевого і якісного скління балконів, житлових і нежитлових приміщень.
 • «Стандарт» Цей клас вікон виготовляється з різного профілю, від українського до німецьких систем Rehau 60, 70, Salamander 2D, Streamline та ін. Оснащуються віконця одно- або двокамерними склопакетами на вибір замовника. Входять в розряд енергозберігаючого скління.
  Металопластикові вікна Veka компанія Рідня
  Металопластикові вікна Veka Softline
 • «Преміум» – це найтепліші і міцні серії, такі як Salamander BluEvolution, Rehau Geneo, Rehau Synego, Decco 82, Veka 82. Шестикамерні рами і потужні склоблоки дозволяють досягати максимальних результатів теплозбереження та шумоізоляції.

Якщо порівнювати ціни вікон від різних виробників, то їх можна розділити на дві умовні групи.

Це українські та імпортні вироби ПВХ. На вітчизняні металопластикові вікна ціни будуть завжди нижче за рахунок місцевого розташування виробничих потужностей, складів, відсутність в собівартості таких витрат, як митні збори і далекі міжнародні перевезення.

Що стосується імпортних брендів, то тут доведеться платити ще й за розкручене ім’я виробника. На чому зупинити вибір?

Визначайтеся з урахуванням переваг:

 • Вітчизняні вікна – відмінна якість за порівняно низькою ціною.
 • Імпортні вікна – це гарантований результат, перевірений часом і підтверджений світовою популярністю, за ціною трохи дорожче.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

  Если у Вас остались вопросы –

  заполните форму и мы свяжемся с Вами