Ламіновані вікна Рехау замовити в Києві ™Рідня

Коли ми плануємо робити ремонт, найбільше нам хочеться контрасту з тим, що було до цього. Ремонт або часткова зміна оформлення своєї житлоплощі завжди привносить в життя нові відчуття. Щоб порадувати себе і тих, хто живе з вами, замовте ламіновані вікна Рехау.

Що таке ламінація пластикових вікон

Ламіновані вікна Рехау від компанії Рідня
Ламіновані вікна Рехау
 • Ламініровані або кольорові вікна, як їх ще називають не професійний мовою – це металопластикові конструкції, які покриті спецплівкою кольору, бажаного замовником з одного боку або двох.
 • Відрізняють зовнішню, внутрішню і ламінацію з обох сторін віконець з пластику.
 • Вибираючи для себе ламіновані вікна рехау недорого, зверніть увагу на колірну гамму.
 • Вікна Рехау 60, рехау 70 в ламінації це – махагон і золотистий дуб, темний дуб – тільки рехау 70, рустікал – тільки рехау 60.

Один з видів перетворення свого звичайного чи то офісного, чи то житлового приміщення, є установка ламінованого вікна рехау – ціна цілком доступна, враховуючи профіль високої якості, кращу фурнітуру і швейцарський склопакет.

Не враховуючи технічних моментів і жорсткий контроль якості на виробництві. Всі ламінірвание вікна рехау в Києві, як і класичні білі – мають лазерну насічку з номером. Завдяки їй, бренд рехау, захищений від підробок. Економ свої кошти з державою. Програма “Ощадний дім”від держбанку.

Ламінація вікна рехау – види

ламіновані вікна Рехау 60 компанія РІДНЯ
Профіль Rehau 60

Кожен клієнт може обрати для себе ламінацію вікна рехау недорого, такого типу, що допоможе йому вирішити питання в будинку, квартирі, котеджі, офісі.

 • Зовнішня ламінація – включає в себе німецький профіль рехау в кольорі на вибір з фасадної сторони будинку.
 • Внутрішня – профіль рехау 60 / рехау 70 на вибір в кольорі з палітри, віконце буде з боку двору класичне білосніжне, у вас в приміщенні – те, що ви вказали в замовленні менеджеру.
 • Двухстронній – пластикові вікна рехау в ламінації, як і з боку фасаду, так і в житловому приміщенні.

Ламінація, це просте рішення для тих, хто любить багатство і вишуканість у всьому. Такі, на перший погляд, віконця із пластику зроблять дизайн кімнат зовсім іншим. Ви різноманітите звичні офісні білі стіни, або навпаки – підкреслите їх, завдяки великій палітрі кольорів німецьких віконець пвх.

Запишись на замір від віконної компанії Рідня, наші хлопці заміряють точно, менеджери прорахують вам ціну, врахують знижки, програму лояльності і поточні акції.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Ламіновані вікна Рехау Київ