ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915
Ламіновані вікна Рехау Київ

Коли ми плануємо робити ремонт, найбільше нам хочеться контрасту з тим, що було до цього. Ремонт або часткова зміна оформлення своєї житлоплощі завжди привносить в життя нові відчуття. Що б порадувати себе і тих, хто живе з вами, замовте ламінацію вікон рехау.

 

Ламіновані вікна Рехау Київ

Що таке ламінація пластикових вікон

Ламініровані або кольорові вікна, як їх ще називають не професійний мовою – це металопластикові конструкції, які покриті спецпленкой кольору, бажаного замовником з одного боку або двох. Відрізняють зовнішню, внутрішню і ламінацію з обох сторін віконець з пластику.

 

вікна рехау в ламінації

 

Вибираючи для себе ламіновані вікна рехау недорого, зверніть увагу на колірну гамму. Вікна Рехау 60, рехау 70 в ламінації це – махагон і золотистий дуб, темний дуб – тільки рехау 70, рустікал – тільки рехау 60.

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

Один з видів перетворення свого звичайного чи то офісного, чи то житлового приміщення, є установка ламінованого вікна рехау – ціна цілком доступна, враховуючи профіль високої якості, кращу фурнітуру і швейцарський склопакет.

Не враховуючи технічних моментів і жорсткий контроль якості на виробництві. Всі ламінірвание вікна рехау в Києві, як і класичні білі – мають лазерну насічку з номером. Завдяки їй, бренд рехау, захищений від підробок.

Економ свої кошти з державою. Програма “Ощадний дім”від держбанку. Деталі тут.

 

програма ощадний дім

 

Ламінація вікна рехау – види

Кожен клієнт може обрати для себе ламінацію вікна рехау недорого, такого типу, що допоможе йому вирішити питання в будинку, квартирі, котеджі, офісі.

  • Зовнішня ламінація – включає в себе німецький профіль рехау в кольорі на вибір з фасадної сторони будинку.
  • Внутрішня – профіль рехау 60 / рехау 70 на вибір в кольорі з палітри, віконце буде з боку двору класичне білосніжне, у вас в приміщенні – те, що ви вказали в замовленні менеджеру.
  • Двухстронній – пластикові вікна рехау в ламінації, як і з боку фасаду, так і в житловому приміщенні.

 

Ламіновані вікна Рехау Київ

Ламінація, це просте рішення для тих, хто любить багатство і вишуканість у всьому. Такі, на перший погляд, віконця із пластику зроблять дизайн кімнат зовсім іншим. Ви різноманітите звичні офісні білі стіни, або навпаки – підкреслите їх, завдяки великій палітрі кольорів німецьких віконець пвх.

Запишись на завмер від віконної компанії Рідня, наші хлопці заміряють точно, менеджери прорахують вам ціну, врахують знижки, програму лояльності і поточні акції.

 

замовити замір вікна

Ламіновані вікна Рехау Київ

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК