Вікна металопластикові встановлюються  в будинках, котеджах, на балкон. Самий не дорогий варіант – звичайно ж в білому кольорі. Якщо будуватиметься будинок під себе, що ставлять вікна, які будуть тебе заспокоювати, надихати і давати позитив.

 

ламінація вікон на балкон в києві

 

Тоді виберете при засткленіі балкона ламінцію вікон. Не бажаєш бентежити сусідів – з улиці залишити станадартний колір вікон, а всередині вибирайте пластикове ламіновані вікна. Це дешевше, так як наноситься колірна плівка, тільки на внутрішню частину металопластикових рам.

Розрахуйте свій балкон і порівняйте різницю між білими і ламінованим вікнами пвх.

 

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

Як виконаються ламінація вікон пластикових

Внутрішня ламінація пластикових вікон являеться нестанадартом, і замовлення осуществляеться такими етапами:

  • Формується кількість профілю: рама, стулка (откривающея частина) штапик (притискає склопакети)
  • Відвозиться матеріал на ламінацію
  • Ламінація пластикової системи, виконується в спецкамери, де нагрівається поверхню пластика, на якій наноситися спец клеючий склад, а поверх плівка бажаного кольору ламінації або Реноліт.
  • Профіль висушується і лежить виразно час, до готовності до наступного етапу.
  • Готові шестиметрові пластикові профілю, повертаються на виробництво, де ріжуться згідно необхідно розмірами вашого балкона, збираються з установкою фурнітури і склінням склопакетів.
  • Ваше замовлення ламінація вікон на балкон, готовий до доставки, в заброньований день монтажу.

Де замовити ламіновані вікна на балкон

Ви проживаєте в передмісті Києва і прочитавши відгуки звернулися до нас, все вірно. Ми виконуємо скління балкона не тільки в Києві а і в радіусі 30 км: Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Бровари.

У кожного є можливість економити! Дивись детальней тут, як отримати повернення від держави 30%

 

програма ощадний дім

 

Ви дізналися наші ціни на скління в білому кольорі і ламінації, але із за ціни думаєте, який варіант краще. Але час іде і скоро холоди, і на жаль, ближче до зими ціни можуть підвищуватися або змінюватися. Можете остаточно прийняти рішення на місці.

Тобто викликати замірника і маючи точні параметри ваших металопластикових вікон, комплектуючих, наші менеджери онлайн прорахують кілька варіантів, згідно вибраному кольору. Остаточна ціна з усіма знижками і акціями, буде аргументом зробити замовлення.

 

замовити замір вікна,балкона

Ламінція вікна на балкон