Ручка з замком – антидітка на пластикові вікна © Рідня

Оконная ручка с замком - фото компании Ридня
Ручка з замком

Металопластикові вікна Києва працюють відмінно, все герметично, задоволені встановленням вікон, склінням балкона, але з часом сім’я збільшилася і маленькі дітки доставляють невелике занепокоєння.

Теплі металопластикові вікна дуже практичні, мікропровітрювання дає свіже повітря для провітрювання приміщення, а енергозберігаючі склопакети в металопластикових рамах зберігають прохолоду в спекотну жару, горизонтальні жалюзі охороняють сон вранці, захищаючи від сонечка, антимоскітні сітки стоять на сторожі комах – все гармонійно, крім 100% безпеки рідної дитини. Малюк підріс, він пізнає світ у всьому, скрізь зазирнути, все відкрити в тому числі і вікно. Вихід для захисту є – ручка з замком на пластикові вікна, замок закриє можливість відкривати вікна пвх без попиту.

Купивши вікна з ручками навіть немає думки, що їх можна замінити: на нові, на ручки з замком …

А це легка реальність, ручки на металлопластиковому вікні знімаються, ховаються поки дитина виросте, а зараз телефонуйте в віконну компанію Ридня – робіть замовлення – купити ручку на пластикове вікно з замочком.

Придатність цієї віконної ручки в тому, що це ніяк не обмежує використання пластикових конструкцій. Ви можете фіксувати положення стулки в будь-якому положенні. У щільно закритому, в режимі провітрювання, в режимі мікропровітрювання – головне натиснути на кнопку на ручці. Завдяки цьому ручка блокується. Для зняття блокування Вам необхідно повернути ключем механізм і віконна ручка знову розблокована. Головне тримати “заповітний” ключик по далі від дітей).

Купити ручку на пластикове вікно з замком (ручка антидітка) в Києві та передмісті

У Нашій компанії Ридня можливо придбати віконні ручки з замком разом з новими ПВХ конструкціями, це додаткова опція і про це потрібно обов’язково сказати менеджеру! Також ми просто продаємо на сьогодні вид віконних ручок і Ви можете купити їх в нашому офісі і встановити на вікна самостійно.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    Купити ручку з замком – антидітка на пластикові вікна Київ