ТМ Рідня здійснює продаж і установку металлопласткових вікон у Києві та області ось вже більше 5 років! Завдяки тому, що ми співпрацюємо з заводами виробниками, ми можемо тримати недорогі ціни на пластикові конструкції.

Купити пластикові вікна від виробника

Наша компанія надає всім клієнтам вікна німецького виробництва та вітчизняного. Отечетсвенного вікна надає завод Олта, а німецькі представництво Дизайн Пласт, які мають дозвіл збирати віконця в Німеччині. Так само, ви можете відвідати виробництво і подивитися на виготовлення саме свого віконця. (Заздалегідь повідомте про це бажання менеджеру Рідня, що б вам оформити вам пропуск).

Вікна пластикові за ціною дешевше

Щоб б отримати отримати пластикові вікна від виробника недорого в Києві, замовте вікна в Рідня! У нас великий вибір профілю. Ми маємо можливість надати виключно якісні серфітіцірованние вікна пластикові з гарантійним обслуговуванням 5 років *.

ціни на вікна пвх
* Гарантія на пластикові вікна распростоняеться тільки в тому випадку, якщо у вас є укладений догів з ТМ Рідний на руках. У разі вибору покупки пластикових вікон будь-якої марки без установки, гарантія в строк 5 років не распростроняеться.

Вигідні покупки в Рідня

Наша компанія проводить акції та дисконтні програми для своїх нинішніх і майбутніх клієнтів. Завдяки співпраці безпосередньо з заводом по виготовленню ваших майбутніх віконець, ми можемо надати вам найнижчі ціни + враховувати вашу чи індивідуальну знижку по програмі лояльності або за наявності в компанії певної акції.

Купити пластикові вікна від виробника
Програма лояльності дає можливість купувати вікна пластикові від виробника, склити балкон зі знижкою до 5%. Дізнавайся, як дешевше утеплити свій будинок до зими за допомогою пластикових вікон в Рідня! Дзвони на гарячу лінію (044) 332-30-21, так само дивись наявність вашої можливості купити дешевше тут!

 

замовити замір вікна, балкона

Купити пластикові вікна від виробника