Купити балконний блок Київ, Київська область недорого в компанії Рідня

 

Купити балконний блок Київ хочется, замінити старі рами на нові пластикові двері та балконні вікна, але не знаєте, де купити, який вибрати профіль Німеччина, Україна?

Все залежить від Вашого бажання і необхідності:

  • якщо Вам потрібно купити і встановити балконний блок для себе Київ чи Київська область, тоді рекомендуємо купити пластикові двері та вікна з німецького профілю REHAU з фурнітурою Maco, так само аналог за структурою на 70-100грн. дешевше український профіль Almplast c аналогічною фурнітурою;
  • для бюджетного скління виходу на балкон – наймана квартира, недорого для батьків, подарунок рідним з гарантією 5 років балконний блок профіль Євролайн з фурнітурою Geviss.

Ознайомтеся з цінами балконних дверей і вікна зі знижками, установкою від компанії РІДНЯ та приймайте правильні рішення для свого затишку, подивіться приклад натисніть Ціна Rehau, Salamander, Almplast, Evroline

 

Акція: купити балконний блок Київ та область, вихід на балкон, балконні двері, пластикові двері ПВХ в компанії Рідний та отримайте Ручку-клямка в “подарунок”

Ви подумали ручка-защіпка, що це? або явно подарунок – дарують все не потрібне!

Ви не праві, ручка-защіпка для повної роботи пластикового балконного блоку має величезну роль.

На балконні двері з боку кімнати встановлюється віконна ручка, а коли Ви вийшли на не засклений балкон взимку, тоді двері залишається не до кінця закритою і притягнути її немає за що (((і навіть влітку гості вийшло на балкон покурити обдарують Вас ароматом диму на всю квартиру.

Ручка-защіпка на балконний блок являє собою 2 робили:

  • біла алюмінієва ручка-тягучка завдяки їй стулка двері притягається до рами

 

Купити балконний блок київ, купити балконний блок київ ціна, купити балконний блок київ недорого
Ручка – защіпка на балконні двері

 

 

 

 

 

 

 

 

Балконний блок купити Київ, балконний блок купити київ ціна, балконний блок київ купити недорого,
Защіпка на балконні пластикові двері при заказі в компанії РІДНЯ
  • механізм засувки

 

 

 

 

Ручка засувка на балконних дверях завдяки внутрішній засувки щільно тримає в закритому стан дверну раму і стулку, захищаючи Вас від холоду, спеки, диму.

 

 

Ціна ручки-защіпки на пластикові балконні двері, на балконний блок Київ, область з установкою

Багато хто подумає, та скільки вона там коштує 5 грн., Якщо ходите по будівельним супермаркетам зверніть увагу, ціна комплекту ручка і защіпка 50 грн., без установки.

Установка ручки защіпки на балконний блок від 20 до 50 грн., Якщо встановлювати додатково + 50грн. просто за приїзд сервісного – майстри рахуємо в сумі 120-150 грн. компанія Рідня дарує при замовленні балконного блоку Київ, Київська область.


Замовити-купити балконний блок Київ в компанії Рідня недорогі ціни на вікна, двері Rehau, Salamander, Almplast, Evroline з ручкою защіпкою  – “подарунок” і установкою по Київській області: Вишневе, Буча, Петрівці, Гореничі, Крюківщина, Лісники, Обухів … зателефонуйте до нас, менеджер надасть розрахунок цін балконного блоку Ваших розмірів і Ви залишите дані для приїзду майстра для оформлення замовлення (або на пошту):

(044) 332-30-21

(067) 169-01-72

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ru

Купити балконний блок Київ, Київська область – ручка защіпка на пластикові двері в подарок – Акція до 05.08.2013