Що може бути краще, ніж мати у володіннях частина в своєму будинку, де відмінно поєднуються простота приміщення, просторість місця і відчуття домашнього вогнища.

 

французський балкон ціна

 

Це все вам подарує, французьке скління балкона. Дізнайся, як зробити свій балкон  неповторний і затишним місцем в квартирі або будинку.

Установка французького балкона

Французький балкон – це повне скління вікнами від підлоги до стелі. Такий тип скління допоможе вам максимально збільшити площу вашого балкона не приховавши не одного зайвого сантиметра. Завдяки такому заскленню ви як мінімум отримаєте новий французький балкон, як максимум – ще одну кімнату для натхнення і релаксу.

Тепер є можливість отримати свій балкон дешевше на 30% Дізнайся як отримати компенсацію від держави!

 

державна програма "ощадний дім"

Скільки коштує ваш балкон

Ви бажаєте точно знати, французький балкон ціна доступна і зовсім не висока, все залежить від обраного вами профілю і кількість склопакетів в ньому. Так само, в ціну входить демонтаж старого балкона, доставка і знижка до 5% на вироби. Знижки компанії не сумуються.

 

французський балкон київ

 

Хочете дізнатися ціну свого балкона із заздалегідь обраним профілем? Дивіться ціни тут або телефонуйте на гарячу лінію, яка працює без вихідних (044) 332-30-21.

 

Французский балкон

 

Наша компанія працює продуктивно на будівельному ринку більше 5 років. Замовте у нас установку французького балкона. Всі бригади компанії Рідня, працюють злагоджено, оперативно і якісно. Запишись на замір свого французького балкона абсолютно безкоштовно!

Вибери день і час установки в зручний час. Так само, ви отримаєте дисконтну картку в подарунок, знижку в розмірі до 5% і балкон, про який ви завжди мріяли.

 

замовити замір балкона

Французський балкон