Зважилися змінити свій звичний балкон і засклити його абсолютно по іншому? Тоді ви не вірному шляху, адже французький балкон, якраз те, що відрізняє його від стандартних, звичних нам балконів.

Французький балкон

Французький балкон – вітражне скління

Французький балкон – це красиве скління великими вітражними вікнами від початку підлоги до стелі. Таке скління не тільки є не стандартним, а й допомагає збільшити візуально площу свого власника, що не сховавши при склінні жодного зайвого сантиметра. Ціна вашого балкона тут!
французький балкон замовити

Так само, французький балкон припускає установку вікон на будь-яку кількість відкривань.

Вибір профілю для себе

Профіль, який допоможе зробити ваш французький балкон недорого може бути будь-якої марки, так і країни походження. Віддавайте переваги того профілю, який підходить саме вам. Профіль відрізняють за попитом на ринку віконних продукції, за кількістю повітряних камер, контролем якості, так само документами по відповідності європейських стандартів.

французький балкон купити

ТМ Рідня, рекомендує тільки те, в чому впевнена! Німецький профіль Рехау 60, який має не тільки весь пакет документів, а й підтверджує на практиці, що вікна німеччини, це не лише бренд, а й профільні системи, запорукою успіху яких, є якість.

 

Французький балкон

 

Кожен клієнт, який замовить французький балкон в Києві недорого і зупинить свій вибір на рехау, має можливість відвідати завод і подивитися, як виготовляються саме його вікна.

 

Французький балкон

Замір балкона від компанії безкоштовно

Зупинили свій вибір на нашій компанії? У вас є можливість викликати замірника безкоштовно *. По завершенню процедури, ви отримаєте точні параметри своїх конструкцій! Вартість заміру не входить в ціну замовлення, при укладенні договору з ТМ Рідня.

заміряти балкон безкоштовно

Французький балкон – вітражне скління