Рекомендуємо замовити балкон

Сучасні замовники дуже розумні, начитані і це правильно, але потрібно слухати рекомендації, аналізувати і робити висновки перед тим, як замовити французький балкон.

Давайте ще раз для себе зазначимо, що таке французький балкон. Це металопластикові вікна на всю висоту з’єднані між собою спеціальними колонами з металом для жорсткої стійкості, частіше французький балкон складається з 4 пластикових вікна:

  • 2 в центральній частині частіше з двома поворотно-відкидними стулками з’єднані один з іншого спеціальною стійкою,
  • 2 бічні з’єднані з центральною під прямим кутом 90 градусів, дешевше глухі, а з відкриванням дорожче на 300-500 грн.

Французький балкон не рекомендуємо склити суцільним склопакетом зверху донизу, а краще розділити горизонтальним імпостом для жорсткості металопластикових конструкцій.

Зовнішній вигляд зі склопакетом внизу завжди робить приміщення об’ємніший, будь-то кімната або балкон.

застіклити Французький балкон дешевше

Багатьом подобається нижню частину закрити утепленим пластиком – сендвіч панелі, що складаються з пластика + утеплювач стеродур + пластик, такий француз легше.

 Французький балкон ціни дешевше

 

Але якщо підлога не зроблено і є бажання сховатися частково від людських очей, тоді

французький балкон до підлогифранцузький балкон ценазакажіте французький балкон внизу з сендвіч панеллю.

Французький балкон – тепле скління компанії Рідня

Вибираючи склопакети однокамерні або двокамерні потрібно враховувати «вік» будинку і стан несучої плити, так-як чим важче склопакет – двокамерний, тим більше тяжевая навантаження на спорудження при розмірах французького балкона призводить до більш швидкого руйнування.

Балкон остекляют зазвичай двокамерним склопакетом для тиші, але тихим склити балкон можливо і однокамерним склопакетом, але з аргоном в кожну камеру по ціні це буде навіть дешевше двокамерного склопакета, вартість закачування газу аргон – 11 грн. в одну камеру, а різниця між однокамерним або двокамерним + – 100 грн. за 1 метр квадратний.

Зробити склопакет однокамерний завдяки новим технологіям енергосбережанія, наприклад однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом Silverstar ENplus вдвічі тепліше звичайного двокамерного склопакета і на 20-30% дешевше, а так-ка 90% французького балкона складається ізостекленія, то і вартість французького балкона на 20-30 % дешевше з однокамерним енергозберігаючим склопакетом + аргон.

Але головні переваги французького балкона з однокамерним енергозберігаючим склопакетом – легше і тепліше!

 

Виберіть пластикові вікна – французький балкон замовити в компанії Рідня

Розглядаючи пластикові системи, профіль на вікна так само є трьохкамерний, пятикамерний і так далі. Ситуація однакова, як і склопакет. Чим більше камер, тим важче французьке скління балкона, порівнюючи балкон в хрущовці п’ятикамерні пластикові вікна з двокамерним склопакетом на 50% важче пластикових вікон з однокамерним енергозберігаючим склопакетом. Хоча до 90% балкона займають склопакети. Тяжеве навантаження на несучу плиту має певну грань і збільшенні її може призвести до не бажаних наслідків.

Не враховуючи плюси 5-ти камерних вікон і 2-х камерного склопакета, задамо собі питання, навіщо? Адже квартира захищена балконним блоком (вихід на балкон) з теплим склінням. Тобто немає сенсу переплачувати, краще захистити себе і вигідно склити французький балкон кращими пластиковими вікнами Rehau з енергозберігаючими склопакетами Silverstar ENplus компанії Єврогласс. Адже кожен з нас вартий кращого!

Замовити французький балкон Київ, Ірпінь, Буча, Вишневе, Боярка, Бориспіль, Вишгород в компанії Рідня

Викличте майстра замовити французький балкон в Вишневе, Бучу, Ірпінь, Гостомель, Боярку, Петрівське, Вишгород при оформленні замовлення замір безкоштовно. Майстер приїде зробить точний вимір, уточнюючи всі Ваші побажання, порекомендує і запропонує замовити французький балкон кращий варіант на вибір пластикових вікон і

замовити французький балкон в києві

 

скління балкона французькими вікнами Rehau, Salamander, Almplast, Euroline до полу.

А швидше просто подзвонити:

(044) 332-30-21

(067) 169-01-72

(095) 095-06-85

(093) 198-89-15

Пишіть, замовте вікна, викличте майстра!

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya206@gmail.com

Приїжджайте!

Київ, вул. Борщагівська, 206, офіс 194

Будні з 10.00-19.00

Субота 10.00 – 17.00

Неділя за домовленістю.

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

 

Французький балкон рекомендації при замовленні