Французьке скління балкона відкриє нові горизонти в інтер’єрі. Вікна в підлогу подарують панорамний вид, забезпечать глибоке висвітлення і створять неординарний дизайн. Такий вид благоустрою доступний для всіх видів балконних блоків. У числі переваг, крім естетики, ще й повне оновлення конструкцій.

 

Як роблять французьке засклення балконів вікнами Rehau

Майстри компанії «Рiдня» зводять французькі фасади в короткі терміни. Весь комплекс робіт можна розбити на 5 етапів:

1. Оцінка технічного стану нижньої плити і фортеці з’єднання зі стіною будинку. Виконуємо безкоштовно.
2. Заміри і доставка необхідних матеріалів. Виробляємо безкоштовно.
3. Повний демонтаж старої огорожі та винесення сміття.
4. При необхідності зміцнення підстави.
5. Скління з безкоштовним енергозбереженням.
Для зручності експлуатації і посилення міцності заскленої зони ми використовуємо сполучні стійки з металом і відокремлюються нижню частину конструкції у вигляді прозорого парапету. Французьке скління балконів вікнами Rehau не вимагає додаткових оздоблювальних робіт.

французське скління балкона недорого в Києві

Які вікна Rehau краще для французького скління балконів?

Rehau пропонує великий вибір профілів від трьох камер і вище. Розглянемо найпопулярніші варіанти комплектації:

  1. Французьке скління балконів вікнами RehauEcosol 60. Дані трикамерні системи мають оптимальні показники теплоізоляції і шумозаглушення. Вони відмінно підійдуть для звичайного скління. Ecosol 60 іноді рекомендують для благоустрою старих балконних конструкцій на увазі їх меншої ваги. З тією ж метою ставлять однокамерні склопакети.
  2. Французьке скління балконів вікнами RehauEcosol 70 з двокамерними склопакетами забезпечить максимальний рівень теплозбереження, міцності і тиші. П’ятикамерні фасади мають значну енергозберігаюче перевагу. Їх раціонально встановлювати, якщо будинок виходить на тіньову, північну або вітряну сторону, для об’єднання балкона з кімнатою і просто для створення комфортного мікроклімату.розрахуй балкон Київ

французське скління балкона недорого в Києві

Як спланувати фасад за кількістю відкриттів?

Фахівці нашої компанії розробили схеми відкриттів таким чином, щоб об’єднати зручність і функціональність. Ви можете замовити один з чотирьох варіантів:

  • З трьома широкими прорізами і однієї стулкою посередині. У цьому випадку зберігається ефект прозорості і невагомості.
  • З розбивкою фронтального фасаду на чотири частини і розміщенням двох розстібних вікон в центрі. Збільшена площа відкритого простору буде більш зручна для провітрювання та догляду.
  • З установкою двох сендвіч панелей збоку і однією активною стулкою в центральній частині. Глухий кут з панелей дозволить обладнати його на ваш розсуд. Це може бути місце для шафи, холодильника або міні-вбиральні.
  • Скління з поділом на чотири відсіки і двома відкриваються вікнами посередині для хрущовок.
    Для додання оригінальності зоні скління можна замовити кольорове ламінування рам, тонування стекол, виготовлення та встановлення ролет, жалюзі, москітних сіток.

скління балкона рехау недорого в Києві

Комплектуючі та фурнітура для французького скління балконів

У процесі створення панорамним скляним зонинаші майстри використовують комплектуючі високої якості. Вам не доведеться турбуватися про їх виборі, це зроблять фахівці. У загальному переліку можуть бути розширювальні системи, нащільники, а також козирки і відливи.

Для французького скління вікнами Rehau ми застосовуємо австрійську фурнітуруMaco. Вона забезпечить м’якість руху стулок, різні режими відкриттів, повну герметичність у закритому стані і захист від провисання. Багатий асортимент ручок Maco дозволить вам вибрати найбільш підходящий варіант за кольором, дизайну і функціональності.

Французьке скління балконів вікнами Рехау