Спеціальні технології, звані енергозберігаючими, дозволяють збільшити ефективність склоблоків на 25-30%! Енергозберігаючий склопакет може бути 1-2-3-камерним. На показники його результативності впливають: товщина, кількість і тип стекол, внутрішнє заповнення камер.

енергозберігаючий склопакет

У чому полягає результат енергозбереження?

 • По-перше, в підвищеної здатності вікон зберігати тепло всередині приміщення.
 • По-друге, в недопущенні перегріву внутрішнього простору в спеку.
 • По-третє, в покращеній звукоізоляції.
[three_buttons_ua]

Будова і властивості енергозберігаючого склопакета

енергозберігаючий склопакетДля довідки: високий рівень тепло-, звукоізоляції склопакетів досягається за рахунок ідеальної герметичності, грамотного конструктивного будови і застосування нових енерготехнологій.

 

 

Почнемо з того, що всі склоблоки спочатку володіють відмінними характеристиками теплозбереження. Їх забезпечують: повітряні внутрішні камери, наявність від двох до чотирьох стекол, подвійний (потрійний) контур ущільнювача.

Однак, незважаючи на настільки досконале будова, фахівці віконного справи вирішили створити ще більш ефективний – енергозберігаючий склопакет шляхом внесення деяких доповнень до стандартної комплектації.

Енергозберігаючий склопакет може включати:

 • Низькоемісійне покриття скла з відбиваючим ефектом. Як це працює? Усередині i-скло повертає теплі потоки в приміщення, не допускаючи тепловтрат через вікна. А зовні відображає ультрафіолет і не допускає нагрівання приміщення від сонця.
 • Аргон в камерах замість повітря. Цей прийом практично повністю припиняє процеси теплообміну. А значить, ви більше не будете обігрівати вулицю!
 • Плюс до всього інертний газ дуже погано пропускає шуми і забезпечує тим самим тишу у вашому будинку.
 • Застосування стекол різної товщини, розстановка стекол на різній відстані (в 2-3-камерних стеклоблоках) – ці заходи також сприяють поліпшенню тепло-, звукоізоляції.
 • Тепла дистанційна рамка – за рахунок вилучення металевих елементів прибирає коридори холоду і додає блоку теплоеффектівності.склопакети для пластикових вікон

  Енергозберігаючий склопакет – переваги

Головним достоїнством енергоокон є їх посилена здатність зберігати тепло і тишу. Енергозберігаючий склопакет може бути встановлений в металопластикові рами будь камерності і марки!

Сьогодні ця послуга доступна кожному покупцеві і за вартістю, і за універсальністю застосування.

Енергозберігаючий склопакет – додаткові плюси

 • Найефективніші енерготехнологій – i-покриття скла і аргон замість повітря – кожен клієнт компанії «Рідна» отримує в ПОДАРУНОК! Це означає, що ваші віконця стають на 25% тепліше і на 30% тихіше абсолютно БЕЗКОШТОВНО!
 • Навіть при установці базового однокамерного склопакета, ви отримуєте можливість поліпшити теплоеффект – БЕЗКОШТОВНО! А значить, і бюджетні вікна стануть набагато тепліше.
 • Ще одна вигода – ви можете замінити звичайні склопакети на нові енергозберігаючі без зміни вікон і домогтися поліпшеного результату без зайвих витрат!
енергозберігаючі вікнадоставка вікон в Києві

 

знижка на вікна для пенсіонерів

 

 

Додаткову інформацію можна отримати в режимі онлайн. Звертайтеся, ми знаємо, як зробити ваші віконця тепліше з максимальною економією і без переплат!

Енергозберігаючий склопакет – переваги, будова, властивості