Жоден будинок не будується без вікон. Для світлого і затишного сімейного вогнища краще більшу кількість пластикових вікон, але ми рекомендуємо енергозберігаючі енергозберігаючі вікна київвікна.

Однак споконвіку так повелося, що основні втрати тепла відбувалися як разенергосберегающіе вікна київ через вікна, особливо в місцевостях з суворими зимами. Тому робили їх якомога меншими. Але ж так хочеться по-більше відкритого простору – так і дихається легше.

Природно, що виробники прислухаються до побажань клієнтів. Та й технології не стоять на місці, регулярно видаючи нам продукти новітніх розробок.

Наприклад, масове виробництво склопакетів почалося років сорок тому, і на той час ця продукція значно поліпшила показники теплозбереження.

Але сучасність диктує нові правила, тому сьогодні цивілізація вимагає значної економії енергоносіїв, що призвело до появи нових способів заощадження тепла і світла в будинку.

 

Один з основних способів економії у всьому світі – енергозберігаючі вікна

Їх установка стає пріоритетною, завдяки цілому раду «корисних якостей»:

  1. скорочення тепловтрат до 50% в зимовий період;
  2. значна економія на електроенергії в приміщенні з кондиціонером влітку;
  3. шумоізоляція, що актуально у великих містах;
  4. ударостійкість;
  5. захист предметів домашнього ужитку від вигорання, завдяки легкому тонуються ефекту.

Ще одна важлива якість – це чудовий зовнішній вигляд. Тепер вікна стають енергозбергіаючі вікна цінасправжньою прикрасою фасадів. З використанням енергозберігаючих пакетів відпала необхідність скорочувати їх площу, незалежно від місцевості проживання та кліматичних умов.

 

Енергозберігаючі вікна зі склопакетами GlasTrosche

Енергозберігаючі вікна представляють собою досить складну конструкцію, яка вимагає

енергозберігаючі вікна

точної автоматизованої збірки. У разі порушення технології, належного ефекту годі й очікувати. Наші фахівці прекрасно це розуміють, тому на виробництві використовується найпрогресивніше обладнання і витримуються всі умови технічного процесса.энергосберегающие вікна

Ми використовуємо спеціальні низькоемісійним скла зі спеціальними покриттями, що дозволяють відображати тепло в приміщення. Зазвичай використовується тверде покриття (к-скло) з оксиду олова, яке наноситься на поверхню скла в процесі виробництва, і м’яке (я-скло) срібне покриття. Показники другого елементу значно вище, тому і використовується таке скло набагато частіше.

Спеціальні металеві рами, в яких закріплюються скла обробляють силіконовим герметиком, що дозволяє уникати запотівання усередині пакета навіть при температурі – 30ºС. При необхідності підвищити коефіцієнти енергозбереження, в камери закачується інертний аргон, що має більш високу щільність, ніж повітря.

Вартість енергозберігаючих вікон незначно відрізняється від стандартних. Однак тепловий ефект можна буде помітити вже в перші морозні дні, а фінансовий – після отримання перших комунальних рахунків. Підраховано, що окупається подібна покупка буквально за один опалювальний сезон, а враховуючи те, що енергозберігаючі вікна будуть вам служити багато десятиліть – дуже вигідно реально.

 

Компанія Рідний пропонує ще краще заощадити возпользоваться акцією – Акція енергозберігаючі вікнаЕнергозбереження в подарунок * детальніше

Компанія «Рiдня» пропонує вам енергозберігаючі вікна виготовлені з широкого асортименту профілів різного цінового сегмента: REHAU, Salamander, Almplast, WDS, Veka, KBE. Кожен з цих виробників створив свої традиції якості, до чого прагне і наша компанія.

 

Є питання?

Набирайте, дізнавайтеся, замовляйте!

(044) 332-30-21

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Енергозберігаючі вікна для теплої домівки