Склопакет під назвою «енергозберігаючий» дарує на 20% тепла своїм господарям. Чому сучасне виробництво почало випуск такого роду склопакетів?

 

енергозберігаючий склопакет

Що таке енергозберігаючий склопакет?

Щороку, технологи, інженери і дизайнери працюють над ідеальними вікнами. У фіналі кожен фахівець вносить свою частину роботи в випуск вікна з пластику.

Головним питанням у виготовленні металопластикових конструкцій, є те, що б зменшити витрати на тепло.

 

енергозберігаючі склопакети київ

 

Випускаючи енергозберігаючі склопакети, виробник надав вибір своїм майбутнім покупцям. Хто бажає мати більш теплий будинок, зупиняє свій вибір «теплом» склопакеті.

Енергозберігаючий склопакет – це спец скло, випущене на заводі з нанесенням напилення іонів срібла, що при установці у вікно, додає тепла не тільки на словах, а в дії.

 Як перевірити наявність енергозбереження в склопакеті?

Елементарним способом перевірити, енергозберігаючі вікна у вас чи ні, є експеримент з полум’ям.

 

енергозберігаюче скло

 

Для цього, черкніте запальничкою біля скла, у відбитті буде три полум’я. Одне з яких рожевого відтінку. Якщо таких ознак немає, ваш склопакет найзвичайніший.

Енергозберігаюче скло – утепли свій будинок

Варіантів, зробити житло готовим до прохолодним дням і ночам, є багато. Один з них – вибір гарного склопакета. Для тих, хто боїться найменшого холоду, ми рекомендуємо двокамерний склопакет з напиленням в подарунок.

 

Енергозберігаюче скло

 

До складу буде входити цілих три скла, замість одного, енергозберігаюче скло. Бажаєте позбавитися від шуму з двору? Є рішення! Замовте вікна з аргоном. Аргон – газ, який закачується при виготовленні скла в склопакет для підвищення теплоізоляції і поглинання небажаних звуків з двору.

Як купити енергозберігаючі вікна?

Укутайте ваш будинок теплом, що б кожен раз повертаючись додому, відчувати себе комфортно і не ходити у светрі. Тепер ви можете купити енергозберігаючі вікна в Рідня!

 

купити вікна металопластикові київ

 

Всім клієнтам ми надаємо можливість купити хороші вікна будь-якої марки з енергозбереженням за ціною стандартного склопакета.

Що б заощадити свій час, замов завмер в ТМ Рідня! Наші хлопці точно замірять ваші конструкції в зручний для вас час. Рідня – найкраще для клієнтів!

За детальною інформацією звертайся на гарячу лінію (044) 332-30-21

 

zamov-zamir-balkona-kiyv-UKR

Енергозберігаючі вікна Київ