Москітні сітки на двері в Києві ©Рідня

Москітні сітки на двері захистять кожен дім на докучлвих мух, кусучих комарів – москітів. Компанія РІДНЯ проаналізував запити нашіх замовників добавила різновид продукції москітні сітки – москітні сітки дверні.

Купити москітну сітку на двері Київ, Київська область

Остіклення балкона, лоджії поки не планується, а лісна природа, як в Ірпені,  в Боярці, в Вішгороді так і в Києві додає комарів, мошкари недоючих спокійного сну диткам, дорослим, бажаючим відпочити після спекучих, сонячних днів.

Вихід – купити москітну сітку на двері, вікна з приїздом майстра заміряти, доставити сітки, встановити на пластикові вікна, пластикові двері.

Рамочні дверні сітки Київ, Київська область

Профіль Salamander 2D компанія РІднЯ
Профіль Salamander 2D

Протимоскітні сітки на двері – рамка з жерсткого, алюмінієвого профіля білого чи коричневого кольору, під колір металлопластикоих вікон та дверей, від низу на рівні 1/3 від загальної висоти сітки на двері ставиться горизонтальна алюмінієва перемичка для жосткості сітки та гарного відкривання. Дверні сітки кріплятся за допомогою пластикових завісів (аналог дверних кріплень, що надіваются). Встановлюється на балконні двері, вихід на балкон, пластикові двері, сітка на двері відчиняються в протилежну сторону на вулиці – від себе.

Москітні сітки купити на пластикові двері різних виробників:

* Сітка на пластикові двері Rehau

*Москітні сітки на балконні двері Salamander

* Антимоскітна сітка двері Almplast

* Протимоскітні сітки на двері пластикові Євролайн

Дізнатися про всі профільні системи вікон компанії Рідня   ► ПВХ

Ціна сітки на пластикові – балконні двері включає доставку по Києву, Київській обл. (20км)

Ціна сітки 190 грн. за 1метр квадратний +150 грн. коштує доставка тавстановлення.

Вартість сітки в серекдньому виходить 350 грн. (габаритні розміри пластикових дверей 2100х680).

Вартість дверної сітки недорого враховуючи, однакова ціна сітки на двері Київ, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Тарасовка, Вишгород, Бориспіль, Бортнічі, Бровари…

Є бажання дізнатись ціну Вашої сітки, заповніть данні в позиції ДОДАТКОВІ ДАННІ, вкажіть адресу, телефон, почту та чекайте відповід від менеджерів нашої компанії.

*Ціна москітної сітки на двері розрахувати вартість Ваших розмірів

Точна ціна замовлення москітних сіток надає майстер, в момент заміру Ви бачите точні розміри Ваших світових пройомів для рамочної сітки Анвіс, дверної, квадратура множится на вартість за м.кв, озвучується вартість замовлення – кінцева ціна москітних сток.

Передплата 50% в момент приїзду майстра, надається договір,товарний чек, дисконтна картка 3% на слідуючі замослення в компанії Рідня Вам, Вашим родичям чи друзям.

Виклик майстра, замір БЕЗ ВИХІДНИХ.

Компанія Рідня турбуючись про Вас допомагає створювати комфорт…
Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    АнтиМоскітні сітки на двері- Хіт Продаж компанії Рідня!