ВЫЗЫВАЙЗАМЕРЩИКА РАССЧИТАЙСТОИМОСТЬ
ВЫЗЫВАЙЗАМЕРЩИКА РАССЧИТАЙСТОИМОСТЬ
Балконний блок – різновиди форми і дизайну

Від герметичності і теплоізоляційних характеристик виходу на балкон повністю залежить тепловий режим в приміщенні!
До 35% тепла в зимовий період йде саме через балконні двері та суміжне вікно. Тому найраціональнішим рішенням є їх заміна в комплексі.

А значить, щоб вирішити проблему протягів і холоду повністю, необхідно встановити якісний балконний блок, різновиди цих конструкцій дозволять вам підібрати оптимальний варіант під ваші умови.
Компанія «Рідня» пропонує на вибір великий асортимент цих виробів ПВХ від різних виробників по самій розумною ціною!

балконний блок

Балконний блок – різновиди дизайну і форми

Балконні блоки – це конструкції, що складаються з вікна і виходу на балкон. При цьому вікна найчастіше замовляються глухого типу, так як функцію провітрювання може виконувати балконні двері.ламінований балконний блокКонфігурацію зазвичай визначає вихідний отвір, але можливі і варіанти і його зміни.

За формою виділяють такі різновиди балконних блоків:

• Балконний блок цілісний 1,4х2,1 з глухим або поворотно-відкидним вікном.
• Тип «чебурашка» – двері розташовується по центру, з боків вікна.
• У вигляді французького двостулкового віконного блоку.балконний блок Київ недорого

За дизайном пропонуються наступні модифікації:

• У стандартному вигляді двері виготовляється з двох частин – внизу сендвіч панель, вгорі – склопакет. Це сама практична версія.
• Для візуального розширення простору дверне полотно замовляють повністю скляним.
• Прекрасним видом декору є шпроси – вони облагороджують всю світлопрозору конструкцію і надають їй особливої вишуканості.
• Для повної гармонії з інтер’єром замовте ламинацию рам під дерево або в будь-який колір під дизайн приміщення або балкона.

балконний блок відгуки

Різновиди балконного блоку по комплектації

Балконні блоки виготовляються з віконного профілю, тому у виборі комплектації коштує дотримуватися тих же правил. Переглядаючи варіанти, візьміть до уваги той факт, що від камерності профілю та склопакетів буде залежати і ціна, і ефективність всієї конструкції, а значить, і комфорт в приміщенні.

Балконний блок – різновиди комплектації:

• Базові конструкції з однокамерними склопакетами є найбільш недорогими. Підходять для установки при засклених балконах.
• Утеплені конструкції з п’яти-, шестикамерна профілю і потужних двокамерних склопакетів найкращим чином захистять кімнату від холоду і шуму.
• Зверніть увагу, для балконних блоків рекомендовано вибирати профіль з жорстким армуванням від 1,5 мм.
• З метою підвищення комфорту на дверні та віконні стулки замовляються москітні сітки.

балконний блок

балконний блок ціна Київ

Компанія «Рідня» пропонує на вибір різні профільні системи українського, польського, а також німецького виробництва для створення ефективних виробів ПВХ.

Ми гарантуємо заводське якість виготовлення і професійний рівень монтажу!

ПРОВЕРЕННОЕ ЗАВОДСКОЕ КАЧЕСТВО
Металлопластиковая продукция всех уровней надежности изготавливается согласно последовательности технологического процесса. На заводском автоматизированном оборудовании от производства стеклопакетов до пластиковых конструкций. Проводиться проверка ОТК. Качество наших изделий для нас очень важно!
ВЫГОДНОЕ ТЕПЛОСБЕРЕЖЕНИЕ
Данные сопротивление тепловой передаче с надежным армирующим металлом составляют 0,65 м2с/ВТ. Эта дверь из пластика отлично работает защитой от улицы.
НАДЕЖНЫЕ КОМПЛЕКТУЮЩИЕ
При изготовлении металлопластиковых окон, дверей мы применяем пластиковые профиля проверенных заводов производителей. Все профиля ПВХ соответствуют классу А, В, что отвечает за безопасность, проверенное качество и надежность. Ручки оконные и дверные, петли, нажимные гарнитуры и замки от MACO, VORNE, SIEGENIA, REZE, ROTO, HOPPE. Мы используем достойные проверенные марки!
УЛУЧШЕННАЯ ШУМОИЗОЛЯЦИЯ
Звукоизоляция металлопластиковой двери согласно стандартам. Для дополнительной защиты возможно заказывать шумозащитный стелкопакет с различными толщинами стекла и расстояний между ними, что дарит Вам и Вашим родным максимально комфортного проживания.
СВОЕВРЕМЕННАЯ ДОСТАВКА
Гарант получения окон пвх в срок с выполнением договорных обязательств.
КАЧЕСТВЕННАЯ УСТАНОВКА ИЗДЕЛИЙ
Огромный опыт наших мастеров монтажников со знанием профильных систем, специфику зданий, применяя современного уровня инструмент и оборудование. Получили дополнительный уровень обучения с повышением квалификации европейских производителей.
ГАРАНТИРОВАННЫЙ СЕРВИС
Гарантия на изделия с установкой 5 лет! Функционирования профилей до 40 лет проверенно без слов. Украинская, европейская, немецкая надежность!
УДОБНЫЙ ВИД ОПЛАТЫ
Доверяя свои заказчикам предлагаем условия начало сотрудничества в предоплате 50% заказа. Возможные способы ее осуществления оплата наличными, беспроцентное пополнение банковской карты, безналичная оплата счет - фактуры.

При цьому ми встановили для своїх покупців найнижчі ціни і запропонували найбільш вигідні умови замовлення. Знижки та акції в дії.

Заміри безкоштовні!

ЗАПИС НА ВИКЛИК ЗАМІРНИКАБалконний блок – різновиди форми і дизайну

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ?
Закажите звонок и наш менеджер свяжется с Вами
ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК