Балконний блок у вашій квартирі, давно вже пора змінити на щось нове і більш сучасне? Тоді вам до нас! Компанія Рідня, допомагає створити комфортні умови у своєму житлі.

 

недорогий пластиковий блок в києві купити дешевше по ціне

 

Більше 5 років на будівельному ринку, наші менеджери намагаються привнести в життя людей, які звернулися в ТМ Рідня атмосферу тепла і домашнього затишку.

Завдяки наданню тільки тих конструкцій, в якості яких не можна засумніватися, ми можемо бути впевнені в тому, що ваш будинок надійно захищений в холодний період.

Що таке балконний блок

Балконний блок – конструкція з металопластику, яка включає в себе двері (вихід на балкон) і віконце. Ви можете замовити як і повністю глуху конструкцію, так і звернути уваги на віконце з можливістю провітрювати.

Завдяки великому асортименту бренду пластикових вікон, ми задовольняємо самих востребовательних клієнтів.

Який балкони блок вибрати?

Балконний блок в Києві, недорого можна вибрати у нас, в Рідня. Ми надаємо на вибір клієнтів вихід на балкон різної ціни і країни випуску. Ви можете зупинити свій вибір на балконних блоків економ класу, стандарт або преміум.

 

Балконний блок Rehau, на сторожі збереження теплоти.

Один з відомих брендів, які випускають металопластикові конструкції.

 

 

пластиковий балконний блок недорого

 

Ціна-балконного-блока (1)

 

Завдяки делікатному підходу до випуску продукції, рехау отримав любов багатьох клієнтів по всьому світу.

Балконний блок Salamander, надійність і простота в одному флаконі

Саламандер – ще одна марка з виробництва віконець і балконних блоків пвх з Німеччини.

 

 

балконний блок саламандер купити київ

 

Ціна-балконного-блока (1)

 

Ця фірма взяла за основу випуск продукції за європейським стандартом, контроль за якістю сировини і строгості дизайну.

Балконний блок Windom (Almplast), мінімальна вартість конструкцій

Український бренд Виндом (Алмпласт) ідеально виглядатиме в будь-якій квартирі. Плідна робота над якістю і дотримання оптимальної низької цінової політики, не залишила байдужих покупців як нових так і постійних.

 

балконний блок віндом (алмпласт) недорого київ

 

Ціна-балконного-блока (1)

 

За допомогою нових технологій, які використовують інженери, балконний блок з пластику недорого за ціною і гідної якості завоював своїх клієнтів на українському ринку.

Купуй дешевше з ТМ Рідня

Компанія Рідня, має можливість надавати продукцію з пластику не тільки за ринковою ціною, а й зі знижкою від 3 до 5%, залежно від можливості участь у програмі лояльності для населення міста Києва та області.

 

знижки та акції на пластиковий блок в Києві

 

Так само, в кожного клієнта, який звернувся за покупкою в ТМ Рідня є можливість купувати по акції, якщо така проводитися на період замовлення продукції з пластика.

 

zamov-zamir-balkona-kiyv-UKR

 

Так само, у нас є можливість, надати завмер бажаної конструкції безкоштовно * (за умови укладення договору з ТМ Рідня) Що б майстер виконав завмер, вам потрібно попередньо уточнити час та дату виїзду майстра до вас додому.

Компанія Рідня, найкраще для клієнтів.

 

 

Балконний блок недорого Київ