Балкони

[slidertop]

[redline text=”БАЛКОНИ – НЕДОРОГІ”]

Щоб зробити будинок по-справжньому комфортним необхідно врахувати безліч нюансів. Один з них-якісне скління балкона, яке вирішує відразу декілька завдань.

По-перше, створює нову функціональну площу, а по-друге, забезпечує додатковий захист суміжного приміщення від холоду, шуму. В результаті ваша квартира стане ще комфортнішою і, без перебільшення, просторішою. Адже відремонтована територія перейме на себе частину “обов’язків” по будинку. Вона зможе стати зручною майстернею, зоною відпочинку або продовженням кімнати.
Тому не відкладайте реалізацію таких потрібних планів на завтра. Компанія “Рiдня” виконає скління балкона недорого, зі знижками і з гарантією якості!

Лоджія

Ostekleniye-lodgii-nedorogo-cena-kiev

Ціна від 4430 грн

[fa ENGINE=”check”] Недорогі ціни

[fa type=”gift”] ЗАМОВИТИ ЗНИЖКУ!

КУПИТИ

Доступне та недороге скління лоджії-балкона, де встановлюються металлопласткиовые вікна попереду, а бічні стіни залишаються для облагороджування утепляючи під ключ.
Поділивши на 3 частини вартість скління по-дешевле чим на 4, 5 частин з 2-мя открывными помити і провітрити.

Лоджія може служити, як холодне приміщення, так і тепла кімната окремо розташована або сполучена з основною кімнатою.
А при плануванні установки шафи одну половинку склитимете пластикою панеллю для збереження меблів від сонця.
Скління лоджії розпочніть з продуманого варіанту прорахунку вартості, замовляю упевнено знать, яка саме лоджія є потрібною по мірі рівня тепла і якості вікон пластикових з енергосклопакетами.

Г-подібний

Ostekleniye-G-obraznogo-balkona-nedorogo-cena-kiev

Ціна від 4560 грн

[fa type=”check”] Недорогі ціни

[fa type=”gift”] ЗАМОВИТИ ЗНИЖКУ!

КУПИТИ

Скління балкона в Чешці або панельке форма заскління передньої лінії і бічний із з’єднанням під прямим кутом. Частіше при економії з боку замовляють пластикову раму, що не відкривається.
Зручніше доглядаючи за металопластиковими конструкціями бічну відкривати, а при установки меблів зашивати сэндвич-панелью закриваючи від ультрафіолету оберігаючи своє майно.
Балкон Г образний не дуже великих розмірів, а Вам хочеться великих площ-це реально при скління з винесенням, збільшуючи ширину по підвіконню або навіть плиту (після оцінки фахівця).
Оцінка покаже стан каркаса, що несе, можливим витримати металопластикові вікна із склопакетами 5-ти камерних систем або тільки 3-х камерний пластик з однокамерним енергосклопакетом полегшеним варіантом.

Еркер

4-Polukrugley-balkon-osteklit-kiev

Ціна від 6040 грн.

[fa type=”check”] Недорогі ціни

[fa type=”gift”] ЗАМОВИТИ ЗНИЖКУ!

КУПИТИ

Балконна прибудова має невизначений кут повороту один або більше найвагоміше за витратами, із-за вартості спеціальної колони що сполучає вікна пластикові під потрібним кутом від 280грн. за м/пог. (залежно від виробника ПВХ)
Але засклений напівкруглий балкон зачарує Вас плавним створенням округлості або еркер порадує елегантністю переходів. Ціна скління еркера індивідуально прораховуємо.
Подзвоніть в нашу компанію і отримайте декілька варіантів скління еркера дешевше з мінімізацією з’єднань і відкривань із зручним підходом у відході на багато років.
Варіант теплоти пластикового балкона напівкруглого еркера надамо від недорого до максимально комфортного.

П-образний

Ostekleniye-P-balkona-nedorogo-cena-kiev

Ціна від 6390 грн

[fa type=”check”] Недорогі ціни

[fa type=”gift”] ЗАМОВИТИ ЗНИЖКУ!

КУПИТИ

Цих балконів більше половини з усіх існуючих видів, скляться не лише у будинках Хрущовських, панельних і новобудовах. Склимо пластиковими вікнами ПВХ по периметру із зручною кількістю відкривань, чим менше, тим дешевше, але вирішуєте Ви.

Стандартне скління завжди з двома відкриваннями, мінімум за витратами, а розташувавши по своєму баченню грунтуючись на зручне розташування стулок в усередині і залицяння за чистотою зовнішньої сторони пластикових вікон.
Склопакет рекомендуємо двокамерний (3 стекла) забезпечить тишу, зберігаючи температуру усередині з перспективою переобладнання балкона в майбутньому в кімнатний простір.

Замовлення П образного балкона плюс зовнішньої обшивки парапету, що складається із заскління, утепливши в рівень енергозбережних склопакетів.

Французький

5-Osteklim-francuzskiy-balkon-kieve

Ціна від 6940 грн

[fa type=”check”] Недорогі ціни

[fa type=”gift”] ЗАМОВИТИ ЗНИЖКУ!

КУПИТИ

Встановлюючи вироби з пластика на висоту отвору на балконі-лоджие і балкончика в Хрущовці робить французький балкон з самим прекрасним оглядом за енерготеплими склопакетами.
Склимо до підлоги надійно завдяки грамотному засклінню майстрами-фахівцями використовуючи потрібну кількість посилених стойок, зміцнюючи французьке скління балкона при відкриванні і поривах вітру верхніх поверхів.
Французьке вікно відразу контактує за зовнішніми стихіями згідно з сезоном і бажано вибирати максі захист мінімум 3-мя стеклами (двокамерним склінням) або 4-ри стекла ще краще за ціною звичайного.
Дізнавайтеся у менеджерів про Акції і варіанти пропозицій теплих євровікон за вартістю вітчизняних.

[redline text=”ЯК КРАЩЕ СКЛИТИ БАЛКОН”]

Головною відмінною рисою пластикового скління лоджій і різного виду балконів є повне перетворення балконної площі. За декілька днів вона стає повноцінною частиною житла, яку можна використати цілорічно і в різних цілях.

Переваги замовлення в компанії “Рiдня”

 • Широкий вибір імпортного і українського профілю, ефективних склопакетів, фурнітури і усіх необхідних комплектуючих.
 • Низька ціна скління балконів.
 • Професійний монтаж.
 • Персональний підхід до кожного проекту.
 • Виконання усіх видів ремонту.
 • Система максимальних знижок.
 • Енергозбереження-в подарунок!
 • Безкоштовні виміри і доставка!
 • Надання гарантії.
[redline text=”ВИБЕРИ СКЛОПАКЕТ”] [blueline text=”СКЛІННЯ БАЛКОНА-ЦІНА ВІДБИВАЄ ЯКІСТЬ”]

На металопластикове скління балкона ціна формується по трьох позиціях. Це вартість вікон, матеріалів утеплювачів і обробних, монтажу. Ви можете управляти бюджетом за рахунок вибору профільних систем і методу облаштування. Зверніть увагу, тепле скління лоджії, будь-якого балкона може коштувати недорого!

Для цього досить купити віконні системи українського виробництва. Найбільш вигідним по результату і раціональним по вкладенню коштів являється благоустрій під ключ.
У нас на комплексне скління балконів ціна найнижча!

Зробивши одного разу все відразу, ви захистите себе від подальшого підвищення цін і вкладете максимальний вклад в енергозбереження вашого будинку.
Замовте скління балконів недорого і отримаєте ефект тепла, тиші і комфорту!
[three_buttons_ua]

[redline text=”Замов з остекленением балкона під ключ”]
Для того, щоб результат повністю виправдав очікування, ретельно продумайте варіант ремонту, зважаючи на наступні особливості скління балконів :

 • Благоустрій може бути “холодним” (бюджетним) або утепленим-з підвищеною мірою тепло- і звукоізоляції.
 • Ремонт з винесенням збільшує площу конструкції від підвіконня або від самої підлоги.
 • Французьке скління лоджії або будь-якого балкона прикрашає конструкцію панорамними вікнами по усьому периметру.
 • Об’єднання з кімнатою надає квартирі оригінальний дизайн і істотно збільшує її квадратуру за рахунок балконної.
 • Виготовлення, установка шаф і полиць підвищує функціональність.
 • Замовлення під ключ дозволяє комплексно утілити в життя усі ідеї.
[redline text=”РОЗРАХУНОК БАЛКОНА”] [calculator]

Купити пластикові двері в Києві Недорого – “РІДНЯ” Міжкомнатні, Вхідні, Балконні пластикові двері ціни Київ та пригород. Доставка, Замір двері ПВХ Безкоштовно!