Якщо Ви вирішили грунтовно взятися за ремонт свого балкона, щоб отримати від цієї площі максимум користі, то замовте скління – балкон з виносом.

балкон з виносом

У компанії «Рідня» такий спосіб благоустрою Вам обійдеться зовсім недорого, зате результат перевершить всі очікування!

балкон з виносом в києві ціна

Чому балкон з виносом – це вигідно?

По-перше, це унікальна можливість збільшити квадратуру балконних конструкції. А це означає, що з тісної території він перетвориться в повноцінне приміщення.
По-друге, балкон з виносом істотно підвищує свою функціональність.
По-третє, у вас з’являться нові можливості з облаштування. На розширеному балкончику легко помістяться столик, крісла, зручні шафи.
По-четверте, на базі збільшеного простору можна спланувати самостійну міні-кімнату, веранду або зробити ці квадратні метри частиною квартири.

балкон з виносом в Києві

Балкон з виносом в Києві – по підвіконню і по підлозі

Професійна компанія «Рідня» протягом 15 років займається склінням балконних конструкцій різними способами, і винесення балконів в цьому списку займає першорядні позиції. Ми знаємо як, чим і яким чином зробити ремонт з розширенням краще. Беручи за основу ідеї наших замовників, ми розглядаємо всі технічні і конструктивні можливості по втіленню цих планів в життя.

каркас под балкон

СВАРКА

винос

утепление балкона внутри

УТЕПЛЮЄМО

каркас виносний

обшивка сайдингом балкона с выносом

ОБШИВАЄМ

сайдінгом, профнастілом

остекление балкона с выносом

СКЛИМО

пластикові вікна

внутренняя обшивка вагонкой

ОБРОБКА

балкон в середині

У нас можна недорого замовити балкон з виносом в Києві (області) наступними способами:

«Косинка» – вигідно за вартістю, оперативно за часом. В цьому випадку кронштейни, закріплені по краю парапету, обшиваються зовні листовим металом, а всередині перетворюються в широкий підвіконня. По периметру встановлюються пластикові вікна. Площа розширюється приблизно на третину від підвіконня.

Vinos-kosinka-balkona-lodzhії-Kyiv

ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

«До статі» – найбільш популярний варіант з найбільшим ресурсом утеплення! За даним методом парапет оббивається каркасом, його порожнину може бути використана для ефективно утеплення всієї площі перил зовні (!), Не займаючи внутрішнього простору. Із зовнішнього боку каркас облицьовується сайдингом або профнастилом. В результаті винесення площа збільшується по підвіконню на 30%.

vinos-do-pola-balkona

ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

«По підлозі» – винос-реконструкція. При такому підході квадратура може бути збільшена в 2 рази! Після демонтажу огорожі проводиться нарощування плити-основи в кожну сторону або тільки вперед. Далі встановлюються нові перила з склінням або французькі вікна. Даний метод рівномірно розширює простір від самого заснування до стелі і є найбільш ефективним.

Vynos-balkona-po-poly-Kyivi

ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

Балкон з виносом під ключ – Київ, «Рідня»

Зручно й вигідно замовити балкон з виносом під ключ. Тоді нова простора площа буде додатково оброблена всередині: вагонкою (ПВХ або дерев’яною), гіпсокартоном або штукатуркою на вибір. За Вашим бажанням тут буде встановлені ​​балконні меблі: шафи, стелажі, тумби, проведено електрику та ін. ДЕТАЛЬНШЕ>>>

енергозберігаючі євровікнадоставка вікон в Києвізнижка на вікна

У нас діють найдоступніші ціни! Заміри виконуються безкоштовно! Енергозбереження та доставка – в подарунок.

Оформляючи замовлення у нас, Ви отримаєте максимальні знижки і зможете купити теплі вікна в кредит з держкомпенсацію!

Заявки приймаємо і по телефону, і в режимі онлайн.

[three_buttons]
Балкон з виносом – зручно, просторо, вигідно