Скління балконів під ключ Київ від ТМ “Рідня”

Скління балконів під ключ, утеплення роблять з різних причин. Хтось бажає збільшити площу квартири, зробивши з балкона невелику додаткову кімнату, а хтось – просто хоче утеплити житло.

У більшості старих будівель, особливо в панельних хрущовках, взимку дуже холодно через те, що більша частина тепла « випаровується » через балкон і просто йде на вулицю. На збереження тепла в приміщенні впливають багато факторів: матеріал, з якого споруджено будинок, розташування вікон і навіть сила і напрям холодного вітру. Іноді утеплення балкона може стати єдиним шансом врятувати житло від морозу і назавжди позбутися від льоду на стеклах. Роботи : утеплити, склити балкон під ключ можна проводити цілий рік, проте фахівці настійно рекомендують робити це лише в суху погоду і тільки при плюсовій температурі.

Скління балконів під ключ в хрущовці, сталінці в Києві, Бучі, Вишневому …

скління балконів під ключ від компанії рідня
Скління балкона вікнами Rehau 60

У скління балконів під ключ установка пластикових вікон ( склопакетів ) – перший і важливий крок до збереження тепла в приміщенні. Скління буває на основі профілів ПВХ – пластикові вікна REHAU, SALAMANDER, ALMPLAST, EUROLINE. В даний час дуже доступні, якісні та недорогі пластикові вікна.

Огляд профілю Вікон ПВХ

Одним з головних факторів скління – вибрати теплий енергозберігаючий склопакет, навіть не залежно від виробника профілю вікон, так-як 90% скління займає склопакет.

Компанія Рідня рекомендує мінімум при скління балконів під ключ вибрати:

  • однокамерний енергозберігаючий склопакет,
  • двокамерний,
  • двокамерний енергозберігаючий.

Але , помилково вважати , що скління повністю вирішить проблему з тепловтратами. Установка пластикових вікон вважається лише одним з етапів утеплення. Засклення балконів під ключ передбачає їх теплоізоляцію. А це означає, що дах, підлогу, бічні сторони і фасад балкона доведеться утеплити.

Скління балконів під ключ – розрахунок ціни

Обшивка, утеплення зовні компанією Рідня – балкон під ключ в Києві, Вишневому, Борщагівка, Нивки, Шулявка …

Внутрішня обшивка деревом компанія Рідня
Внутрішня обшивка деревом

Зовні компанія Рідня пропонує обшити балкон сайдингом – матеріал із пластику, що складається всередині з камер дають тепло, захист від шуму. Колірна гамма сайдінга різноманітна від білого до темно – коричневого. Для максимально теплого балкона під ключ рекомендуємо сайдинг утеплити всередині перед внутрішнім оздоблювальним матеріалом.

Матеріалами для теплоізоляції лоджій і балконів служать пінополістирол, сендвіч – панелі і мінеральна вата. Найдешевшим засобом є матеріали на основі пінопласту. До їх переваг відносяться невелика вага і товщина. До недоліків – невисока довговічність і крихкість. Більш якісна і надійна теплоізоляція здійснюється мінеральною ватою. Її переваги: ​​пожежостійкість, шумоотраженіе, вологостійкість і хороший повітрообмін . Фахівці стверджують, що кращий спосіб теплоізоляції – це утеплення балкона зовні, з холодної сторони стіни. У разі якщо такий варіант неможливий, квартиру утеплюють зсередини. Балкон під ключ – утеплення балкона або лоджії дозволить знизити втрати тепла в квартирі на 30 і більше відсотків.
Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    Балкон під ключ – скління балконів під ключ в Хрущовці, Сталінці Київ