П -подібний балкон засклити вікнами Euroline дешево

Засклення балконів істотно розширює функціональність і зручність конструкцій. Післе проведення ремонту «прибудова» за вікнами зможе вміщати в собі зону для  відпочинку, господарський куточок, комору і майстерню.

Втілення ідеї в життя, звичайно, вимагає фінансових затрат, однак при грамотному підході їх можна істотно зменшити!

Детальніше про свій профіль читай тут!

пластикові вікна

У нашій компанії діє система покрокового зниження вартості скління. В результаті за мінімальну суму ви отримаєте максимальний ефект!

 

 

скління п-подібного балкона вікнами євролайнКрок 1. Засклити балкон з глухими бічними вікнами

Периметр скління балкона, як відомо, складається з відкриваються і глухих вікон. З метою здешевлення використовуємо наступні варіанти:

• Скління з відкривним вікном у фасадній частині і пасивними  боковими сторонам. Цей спосіб обеспечує безперешкодний доступ світла, має класичний дизайн і знижену собівартість.
• Застосування сендвіч панелей з боків. Плюси такого способу з можливістю встановлення шафки, поличок у всю висоту балкона по ліву і праву сторону. Активні стулки (стулка) також будуть розташовуватися попереду.

Крок 2. Економне скління балкона — вибір матеріалів

Плануйте бюджет ремонту та на етапі вибору віконних систем, фурнітури, комплектуючих.

• Щоб засклити балкон в економ варіанті краще використовувати вітчизняний профіль. Виграючи в ціні, ви не програєте в якості. Ми працюємо з надійними українськими заводами-виробниками і реалізуємо тільки якісну ПВХ продукцію.

засклити г образний балкон
• Склопакети підійдуть однокамерні — це ще один мінус від вартості. При цьому безкоштовне енергозберігаюче покриття скла значно підвищить ефективність вікон, а це вже плюс до результату.
• Фурнітуру, москітні сітки, підвіконня та інші комплектуючі ви також зможете підібрати, виходячи з цін і потреб.

Наважились оновити свый балкон? Запишись на замір!

скління балкона недорого в Києві

Замір виконується монтажниками, які будуть встановлювати вам балкон.  Всі деталі можна уточнити за телефоном (044)332-30-21.

 

 

скління п-подібного балкона вікнами евролайн

 

Крок 3.  Засклити балкон дешево -вигоди від компанії «Рідня»

Щоб рішення засклити балкон не обтяжило ваше фінансове становище, ми взяли на себе витрати з виміру, демонтажу, доставки. Ми реалізуємо енергозберігаючі склопакети за ціною звичайних! І це черговий вагомий внесок у зменшення вартості та підвищення якості благоустрою.

розрахуй балкон Київ

Рівень майстерності команди стабільно високий! Наші фахівці проводять професійну установку ПВХ систем, зовнішніх козирків, відливів, нащільників, запінення швів всередині і ззовні. Точність і акуратність виконання всіх процесів гарантують ідеальний зовнішній вигляд і комфорт вашого балкону!

Дізнайся про якість встановлення!

французький балкон відгуки