Металопластикові Вікна Київ

 

Металопластикові Вікна Київ, що це або як це або чому Вікна Метало-пластикові?

Дивишся на вікно пластик-пластиком, а де метал.

Металопластикові Вікна складаються з рами — пластик, всередині має перемички, що створюють камери. В одну з камер вставляється армуючий металевий профіль і виходить Металопластикове Вікно)))

Армування будь-якого пластикового профілю для вікон, будь-то вікна rehau, salamander, almplast, kbe, decco має П — подібну форму або при необхідності квадрат.

Металлопластівого Вікна Київ армування
Армування Металлопластівого Вікна Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Товщина металу + — 1,4 мм.

Сталь має оцинковане покриття — не іржавіє.

Метал в металопластиковом вікні дає жорсткість конструкції і можливість витримувати тяжевие навантаження (склопакет) і вітрові навантаження, при відкриванні стулки в поворотному положенні або відкидному на провітрювання.

Форма і товщина металу збільшується при великих габаритах металопластикових конструкції, програма в момент розрахунку вікна або вітража сама вибирає необхідну товщину і форму металу в армування металопластикової конструкції.

Приклад:

 

Балкон в Києві

Балкон 3000х1450

 

 

 

 

 

 

Металопластикові вікна балкона загальної ширини 3000 мм, а висота 1450 мм ділиться на 4 рівні частини з яких 2 частини стулки по 750мм відкриваються — поворотно-відкидні, армуються металом 1,4 мм.

 

 

 

Армування металопластикового вікна метал не повний квадрат
Металопластикові Вікна армування не повний квадрат

 

 

 

 

 

 

 

 

Але якщо балкон матиме висоту 1900мм і ширину 3400мм, а архітектура будинку в Києві не дозволяє робити горизонтальні ділення, щоб зберегти старий Київ.

Тоді в профільну систему краще п’яти камерний профіль 70мм ширина вставляється армований профіль форма квадрат і по необхідності програма розрахунку вікна видає дані товщиною 2,5 мм.

 

 

 

 

Вікна металопластикові в Києві армовані квадратним металом

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Металопластиковими є Вікна, Балкон, Лоджія, Двері — металопластикові конструкції.

 

Ми сподіваємося, що наша інформація, про металопластикові вікна проста і змогла Вам зрозуміти чим «нафаршировані» євро вікна.

 

 

 

Компанія Рідний для ВАС …

Металопластикові Вікна Київ | Купити Металопластикові Вікна в Києві | Металопластикові Вікна Ціна | Розрахунок вартості металопластикові вікна | Замір металопластикові вікна | Балкон Металопластиковий |

Металлопластикові Вікна Київ