Ламіновані вікна

Ламіновані вікна в Києві — віконна компанія Рідня

Ламіновані вікна від компанії РІднЯ
Зовнішня ламінація вікна

Ламіновані вікна, якщо Ви не встановлювали раніше, то принаймні про них багато чули. Що ж таке ламіновані вікна і чим вони відрізняються від звичайних металопластикових стандартних?

З кожним роком на будівельному ринку зростає попит не тільки на пластикові вікна, а і на незвичайне їх оформлення, декор.

Дизайнери весь час перебувають у пошуках ідей, що б догодити клієнту і передбачити його запити. Так з’явилися на світ ламіновані пластикові вікна, які своїм забарвленням придивилися багатьом покупцям.

Особливою популярністю вони користуються у новобудовах. Все більше з»являється нових ЖК, в яких запроектовано встановлення ламінованих вікон, лоджій або балконів. Кольорові вікна єфектно виглядають у нових будинках і роблять їх ще привабливішими.

Ламіновані вікна пластикові — технологія виготовлення

Для того, що б отримати гарне вікно, яке буде надійним і гармонійно виглядатиме у Вас вдома, завод який береться за їх виготовлення, використовує нанесення спеціальних плівок.

Ламінація вікна в масі компанія Рідня
Ламінація вікна в масі

Виробники таких марок як:

 • Rehau;
 • WDS;
 • Veka;
 • Openteck;
 • Salamander;
 • Windom;
 • KBE.

Роблять вікна в масі (плівка йде з заводу). Що б вийшло ламіноване вікно бажаного забарвлення, на його профіль наносять спеціальну плівку, яка стійка до впливу ультрафіолетових випромінювань. Радять вибирати оформлення темними кольорами, мотивуючи це тим, що темна гама притягує тепло. Дуже велику любов завоювали вікна металопластикові під дерево.

Замовити ламіновані вікна пластикові — компанія віконна Рідня

Плануєте освіжити свою квартирку, будинок або офісне приміщення і не знаєте, як краще це зробити? Замовте ламінування вікна в Києві — це найоптимальніший варіант мати оригінальний вигляд своїх кімнат.

Обробку Вашого металопластикового профілю можна зробити на вибір у внутрішній частині будинку і ззовні, або тільки з одного боку, спираючись на те, що Ви хочете підкреслити у своєму житлі.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время