Компанія Рідня встановлює балконний блок Рехау Київ , Київська обл. ( Вишневе, Крюковщина, Чабани, Софіївська Борщагівка, Чайка) .

Балконний блок частіше є кордоном між кімнатою і балконом або лоджією . Завдяки засклений балкон, навіть звичайному дерев’яному, скління балконного блоку вікнами Рехау можливо встановити в будь-який час року.

Морозна зима не перешкода купити балконний блок рехау дешевше з установкою , виготовлення металопластикового блоку 3 дня , безкоштовна доставка металопластикових конструкцій у Києві.

Демонтаж і монтаж пластикового вікна рехау та двері рехау займе 1,5-2 години.

Балконний блок РЕХАУ Київ ціна з Безкоштовної доставкою від компанії Рідня

Балконний блок Рехау купите без установки в компанії Рідня, ціна балконного блоку включає безкоштовну доставку до парадного в Києві. Замовлення балконного блоку рехау з установкою монтажної бригадою компанією Рідня — доставка до парадного, вивантаження конструкцій, демонтаж і установка балконного блоку (закріплення металопластикових вікон, герметизація піною згідно сезону) .

Купити балконний блок з установкою дає право на гарантію 5 років.

А тепер про можливості металопластикових вікон рехау .

Балконний блок Рехау 60 c однокамерним склопакетом — рекомендуємо замовити, якщо балкон вже засклений пластиковими вікнами rehau, утеплений і не потрібно більш тепла захист кімнати від холоду.

Балконний блок Рехау 60 c двокамерним енергозберігаючим склопакетом (3 скла з енергозбереженням) — рекомендуємо зробити замовлення при скління балкона звичайними вікнами без утеплення.

Прі не заскленому балконі рекомендуємо теплий енергозберігаючий балконний блок rehau 70. Максимально широкі, теплі пластикові вікна Рехау 70 c енергозберігаючими склопакетами товщиною 40мм збережуть тепло будинку, квартири і захист від шуму, вітру вулиць.

Якісна збірка євровікон рехау по- совісті сміливо дає нам право рекомендувати їх Вам, різниця в ціні між балконним блоком з українських профілів і балконного блоку рехау Київ всього лише 100-200 грн. розділимо їх на 12 місяців і мінімум 10 років — це копійки.

Балконний блок Рехау буває білого кольору , кольоровий або ламінований з одного боку, так само двостороння ламінація .

балконний блок рехау київ

Купити балконний блок РЕХАУ Київ: Троєщина, Борщагівка, Вишневе, Буча, Ірпінь, Теремки, Хотів, Чабани, Крюковщина

Купити металопластиковий балконний блок (Київ) з якісних євровікон : рехау 60, рехау 70, рехау brillant дуже просто в будь-який день тижня Ви телефонуєте в нашу компанію, робите розрахунок вартості балконного блоку за своїми розмірами в обраної конфігурації і профілю, склопакета і почувши ціни балконного блоку з установкою викликаєте майстра на замір , оформлення договору на металопластиковий балконний блок рехау.

Звертайтеся!

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

ridnya@inbox.ru

okna@ridnya.kiev.ua

 

балконний блок рехау Київ ціна недорого
Балконний блок РЕХАУ Київ купити недорого ( 044 ) 332-30-21

 

Балконний блок Рехау Київ — Акційна ціна до 15.02.2014