ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915

Установка пластикового вікна Київ – рекомендації Рідня

 

Якісна установка пластикового вікна Київ (Борщагівка, Академмістечко, Дарниця,Троєщина) забезпечує довговічність і надійність використання конструкцій пластикові вікна. Досвід наших монтажних бригад більше 9 років дозволяє надати кілька рекомендацій по установці пластикових вікон у Києві та Київській області.

Виробник вікна не має значення , будь – то пластикові вікна REHAU, SALAMANDER, ALMPLAST, EURILINE, DECCO .

Порушення герметичності і геометрії пластикової конструкції, провисання стулок, освіта ” плачуть вікон” – наслідок непрофесійної установки.

Використання опорних колодок, рамних дюбелів і поворотних анкерів сприяють бути виконана правильна і якісна установка пластикового вікна Київ, Київська область. Опорні колодки, що сприймають більшу частину навантаження, повинні бути розташовані в кутах пластикового віконної рами.

Температура – установка пластикового вікна

Для усунення утворення конденсату дуже важливо , щоб температура всередині приміщення перевищувала ” точку роси”, яка напряму залежить від вологості і температури всередині приміщень. Пластикові вікна, забезпечені системою водостоку, цілком справляються з відведенням зайвої вологи під час дощу. При відсутності додаткової теплоізоляції на стіні, монтаж пластикових вікон рекомендується проводити в середині отвору, якщо стіна утеплена – на рівні теплоізоляційного шару.

#окна_киев_недорого

Навантаження, що виникають при установки вікна , не повинні порушувати деформації і рівномірно розподілятися по всій конструкції пластикових вікон. Монтажний шов цілком здатний забезпечити розподіл конструкційної навантаження з віконної рами на стіну і проникнення вологи в приміщення. Зазори між віконним блоком і прорізом по всьому периметру повинні бути не менше 2 см.

При застосуванні ущільнювача слід знати , що його товщина повинна бути рівною 1 / 2 ширині шва. Монтажна піна, застосовувана для закладення шва, повинна мати дрібнопористу структуру.

Якісна установка пластикового вікна (Київ ) компанією Рідня

Якісна установка пластикового вікна забезпечує вільне відкривання і закривання стулок і щільне прилягання ущільнення до рами по всій площі. Не слід відкривати стулки близько 15 годин , так як монтажний шов може порушитися , обробку зовнішніх укосів призвести через 2-3 дні , щоб закрити монтажний шов від впливу вологи і сонячних променів.

Установка пластикового вікна ціна в Києві компанії Рідня

Установка пластикового вікна – ціна 130 грн. за метр квадратний.

У компанії Рідня установка вікна включає:

  • демонтаж старого дерев’яного вікна – рами
  • установка пластикової рами – виставляння поуровню
  • закріплення необхідним кріпленням – дюбель , пластини
  • установка комлектующих : підвіконня, відлив
  • герметизація монтажною піною згідно пори року
Замовлення пластикового вікна з установкою Київ , Київська область: Борщагівка , Ірпінь , Чайка …

Без вихідних за телефонами відділу продажів:

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

Відправити дані, креслення або комерційну пропозицію конкурентів по пошту

ridnya@inbox.ru

okna@ridnya.kiev.ua

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК