ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915

Пластикові вікна Salamander Streamline – німецька якість якість від компанії Рідня

Пластикові вікна Salamander Streamline – це ідеальні характеристики для пластикових вікон в кліматичній зоні Києва та Київської області, а ще унікальне співвідношення ціна і якість на які рівняються багато передових виробників профільних систем. Безперечна перевага якісної продукції – пластикові вікна саламандер стремлайн від німецького концерну Salamander Industrie Ppodukte в Києві займає величезну нішу на віконному ринку.

Пластикові вікна Salamander Streamline в Києві сьогодні – це еталон якості, рівень престижності та багаторічної служби, пластикові вікна, як і BMW або Mercedes, різниця в одному ці елітні автомобілі заоблочно недоступні, залишається лише мріяти в порівнянні з доступними вищого рівня металопластиковими вікнами salamander streamline.

Сподіваємося Вам буде цікаво.

Коротка презентація концерну SIP (Німеччина). Віримо, що подивившись Ви отримаєте безліч цікавої і дуже корисною для себе інформації, відповіді на сумніви або питання. Головним аргументом справжня німецька якість матеріалу – Ваш вибір на довгі роки.

Пластикові вікна Salamander Streamline ширина 76мм

купити пластікові вікна salamander в Києві

Купити пластикові вікна Salamander Streamline в Києві ціни Недорого – компанія Рідня (044) 332-30-21

Вікна Salamander Streamline 76 – це нові вікна з віконного профілю з унікальним дизайном. 5 -ти камерна віконна рама з монтажною шириною 76 мм і стулкою шириною 76 мм. Збільшення ширини пластика, становити не тільки склопакети стандартної ширини 24 мм і 32 мм, але і склопакети ширина 40 мм – 48 мм. Це, безсумнівно, зробило вище рівень теплоізоляції і шумозахисту нового вікна salamander streamline. Вибір пластикових вікон саламандер із звичайним штапиком або заокругленим завдяки вибору установки склопакет різної товщини, звичайно ж це додає елегантність Вашій пластиковому вікну.

вікна salamander

Вікна salamander streamline купити в Києві дешевше в компанії Рідня (095) 095-06-85

Німецька пластикова профільна система Streamline 76, з’явилася в 2004 році, вона виникла при поєднанні двох систем – 2D – Design і 3D- Design. Взявши кращі технічні показники і плюси. Пластикові вікна Salamander Streamline виділяються альпійської білизною і бездоганною глянцевою поверхнею. Правильне розташування і товщина стінок профілю саламандер робить його міцніше і практичніше для виготовлення металопластикових конструкцій всіляких габаритів і форм по складності. Товщина зовнішніх стінок, аналогічна системи 2D, має товщину 3 мм. Два контури пружного ущільнення захищають від продування, вуличного шуму, проникнення опадів і конденсату.

 

Купити пластикові вікна Salamander Streamline з установкою в Києві , Вишневому , Крюковщине , Бучі , Ірпені , Вишгороді , Борисполі з гарантією 5 років від компанії Рідня

Зручно купити або замовити пластикові вікна Salamander Streamline у віконній компанії Рідня, не виходячи з дому, при бажанні зробити замовлення на пластикові вікна саламандер з установкою майстер приїжджає робити вимір віконних прорізів і формування остаточної ціни замовлення, телефонує на офіс, менеджер виконує розрахунок вартості замовлення і ви підписуєте договір на пластикові вікна. Передоплата 50%, а залишок після прийняття роботи – установки вікон і комплектуючих. Але перед тим, як викликати майстра на замір зробіть розрахунок рахунок пластикових вікон Salamander

Заповніть!

Розрахунок вартості вікон, балкона Salamander Streamline

пластікові вікна salamander

Пластікові вікна salamander Київ

Або телефонуйте без вихідних

(044) 332-30-21

(067) 169-01-72

(095) 095-06-85

(093) 198-89-15

Пишіть, замовте вікна, викличте майстра!

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya206@gmail.com

Приїздіть!

Київ, вул. Борщагівська, 206, офіс 194

Будні с 10.00-19.00

Субота 10.00 — 17.00

Неділя за домовленністью.

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК