ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915

Монтаж пластиковихвікон « Від А до Я» в Києві

Після замовлення пластикових вікон усіма з нетерпінням очікується встановлення металопластикових вікон. Але потрібно мати на увазі, що монтаж пластикових вікон – не такий простий процес, він передбачає кілька етапів.

Найперший етап Ви вже пройшли – це сам замовлення пластикових вікон в компанії Рідня. Його можна зробити з домашнього телефону або будь-якого зручного оператора. Спілкуватися, найімовірніше, Ви будете з менеджером в офісі. Йому продиктуєте розміри вікон, розповісте про свої уподобання. Він запропонує вибрати пластикові вікна Rehau, Salamander, Alamplast, Decco, Euroline з можливих виробників. Дасть їх характеристики і відмінності, якщо такі є. При бажанні менеджер компанії Рідня розрахує приблизну вартість замовлення та строки його виготовлення.

вікна недорого в києві

Розрахунок пластикових вікон з установкою в Києві

Другий етап – точний вимір розмірів Ваших віконних прорізів. Не дивлячись на те, що в будинках, побудованих до дев’яностих років минулого століття, віконні прорізи були стандартні за своїми розмірами, індивідуально спроектованих будинків практично не було, але переконуючись на практиці виявляється, що в Києві та Україні стандартів нема.

Роблячи замовлення з нашою гарантією – встановлення металопластикових вікон, тоді заміри виконують тільки наші майстри безкоштовно.

Чому? Запитайте, так – як занадто багато нюансів, які необхідно врахувати. Хоча віконні прорізи стандартні, зустрічаються перекоси, дефекти стін та інші непомітні для неспеціаліста моменти. По-цьому наш фахівець виїжджає додому, бере на себе відповідальність за правильності зняття заміру вікон, балкона, лоджії.

При безпосередньому спілкуванні ви ще раз обговоріть які саме вікна ви хочете. Їх форму, розмір, конфігурацію. Намалюєте схему відкривання стулок рами, кількість самих стулок і відкриваються фрамуг. Можна зробити пластикове вікно глухим, можна з стулками. Стулки при цьому можуть відкриватися в різних положеннях. Це здорожує замовлення, зате полегшує ваше завдання в митті вікна і збільшує вашу безпеку.

Кілька знизити ціну можна, якщо відразу включити до замовлення вікна підвіконня, відлив, сітку, при установці в комплексі це виходить дешевше. Наприклад сітка в замовленні ціна 70-80 грн, а при замовленні окремо від 150 грн. Можна вибрати варіант, коли всі роботи будуть включені в замовлення і на виході отримаєте гармонійне нове пластикове вікно. Не забудьте уточнити або вибрати фурнітуру до вікна і кріплення, їх варіанти і вартість.

Монтаж пластіквих вікон

Монтаж пластикових вікон – недорого і якісно в Києві, обл. (067)169-01-72

Оформити остаточний договір можна вдома , так як у представника фірми обов’язково повинна бути договір на пластикові вікна. Можна прийти і оформити договір в офісі.

Замовте замір вікон з оформленням договору

Третій етап – безпосередньо саме виготовлення і монтаж пластикових вікон у вас вдома. Виготовлення віконних рам і склопакетів не займає багато часу і становить, в середньому, менше тижня (3-5 днів).

Актуальними завжди залишаються питання про те , коли краще монтувати вікна і чи впливає сезонність на монтажні роботи. Звичайно, впливає. Але не так, як прийнято думати. Просто влітку кількість замовлень «зашкалює » і нашої компанії, щоб виконувати якісно установку металопластикових вікон своїми монтажними бригадами, кількість яких однакове, доводиться збільшувати терміни монтажу замовлення. Взимку цього немає. Немає цієї поспіху, і діє системи знижок на вікна, балкони. Що стосується піни, використовуваної при монтажі вікон, то ми використовуємо зимову і літню.

Монтаж пластикових вікон з гарантією компанії Рідня

Отже, сам монтаж. Можна виділити в процесі монтажу кілька ключових моментів. Перерахуємо, з чого вони складаються.

По-перше, це демонтаж старих рам і підвіконня. Буде багато сміття. Заздалегідь обговорюємо, хто його буде прибирати – той, хто встановлює вікна або ви, самостійно. У будь-якому випадку приготуйте сміттєві мішки заздалегідь.

По-друге, монтаж нової пластикової рами. Її вирівнюють, виставляючи в рівень, закріплюють анкерами і пластинами. Якщо бажаєте, проконтролюйте цей процес.

По-третє, навішуються стулки на раму і монтуються склопакети за допомогою спеціальних амортизаційних прокладок.

купити вікна недорого Київ

На четвертому етапі проводяться заключні роботи : майстер запінюється по периметру рами, встановлює і регулює фурнітуру на вікнах. Від того як працюватимуть ручки і петлі на вікнах залежатиме ваш настрій при відкриванні та закриванні пластикового вікна. Якщо все працює відмінно, то добре.

Вся робота в квартирі по установці пластикового вікна: рами , склопакетів, регулюванню фурнітури займає близько години (приблизно 50 хвилин). Біля однієї третини цього часу, тобто близько 20 хвилин у вас буде залишатися відкритим віконний отвір. Двері в кімнату при монтажі вікон закривають, щоб не створювати протяги. Тому взимку квартира не встигне охолонути і температура в самій кімнаті, де проводяться роботи, буде знижуватися поступово, а батареї однозначно не встигнуть остигати.

вікна Rehau ціна

Встановивши у себе вдома пластикові вікна, ви будете насолоджуватися тишею і відсутністю протягів. А як працює ваше нове придбання найлегше переконатися при монтажі вікон в зимовий час: квартира після якісного встановлення пластикових вікон нагрівається буквально протягом кількох годин.

Замовити монтаж пластикових вікон Rehau, Salamander, Almplast, Decco, Euroline в компанії Рідня. Зручніше всіх – без вихідних. Телефонуйте!

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

( 095 ) 095-06-85

( 093 ) 198-89-15

Мі працюємо без вихідних

Надішліть дані для розрахунку вартості монтажу вікон, отримати комерційну пропозицію по вартості пластикових вікон з монтажем, встановлення балкона від компанії Рідня

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@gmail.com

ridnya206@gmail.com

 

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК