ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915

Білосніжні пластикові двері стали класикою оформлення офісних приміщень, міжкомнатні пластикові дверіміжкімнатні пластикові дверіразлічних установ, завдяки простоті догляду, в тому числі дезінфікуючими засобами і ефектному зовнішньому вигляду. Ламіновані міжкімнатні пластикові двері «під дерево» або в тон палітри інтер’єру здобули популярність в приватних житлових будівництвах і квартирах.

 

 

Міжкімнатні пластикові двері в Києві – практично й естетично

Сучасний підхід дозволяє виробляти двері в різних стилях і дизайнерських рішеннях. Вони можуть мати асиметричні вставки, скляні секції, дзеркальні накладки, вітражні доповнення. Головне ж їх гідність в надійності і довговічності.

 

міжкімнатні пластикові двері ціна

 

 

 

 

 

Які вибрати міжкімнатні пластикові двері в Києві

Одинарні міжкімнатні пластикові двері застосовуються найбільш часто міжкімнатні пластикові двері міжкімнатні пластикові дверіблагодаря стандартними розмірами. Їх переваги полягають у здатності посиленою звукоізоляції і довговічності. Протягом всього терміну служби вони не доставляють клопоту у догляді, не змінюють фактуру, не деформуються, не вигорають. Одинарні двері зручні для всіх видів приміщень: від службових, до приватних.

Двійні міжкімнатні пластикові двері встановлюють в широких отворах щоб уникнути провисання стулок і забезпечення їх комфортної експлуатації. З цією метою активна стулка виготовляється в загальноприйнятих розмірах шириною 700-800 мм, а простір, замикає глуха, пасивна половинка. Зазвичай такі двері затребувані в старих сталінських будівлях або квартирах оновленої планування.

Штульпові міжкімнатні пластикові двері є універсальним міжкімнатні пластиковіміжкомнатні пластикові двері дверіваріантом двостулковою комбінації. Вони можуть бути орними, так як поряд з основною робочою стулкою відкривається і допоміжна. У закритому вигляді пасивна дверцята фіксується шпінгалетами або засувками, а щільність прилягання забезпечує спеціальний профіль-штульп, що виконує функцію імпоста. При накладці один на одного стулки додатково зчіплюються з допомогою запірних механізмів, забезпечуючи бездоганну герметичність.

  ціни на двері пластикові

 

 

 

 

 

Міжкімнатні пластикові двері від компанії «Рідня» в Києві

Зовнішній вигляд дверей, їх якісні характеристики багато в чому залежать від вибору профільних систем. Компанія «Рідня» пропонує на вибір різні бренди ПВХ вітчизняного та імпортного виробництва: Almplast, WDS, Rehau, КВЕ, Veka, Salamander. Приймаємо замовлення на виготовлення з подальшим монтажем, при цьому, заміри робимо безкоштовно! У нас можна придбати двері без установки, що заощадить ваш бюджет. Готову продукцію ми доставимо за адресою абсолютно безкоштовно!

міжкімнатні пластикові двері

 

 

 

 

 

Міжкімнатні пластикові двері від компанії «Рідня» – це завжди висока якість за неймовірно доступною ціною!

 

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК