ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915

Для комфортного життя цілий рік і в будь-який час року, забезпечать віконні системи. Купити пластикові вікна в Боярці і ви забудете про протяги з віконних прорізів, вогкості і зниженій температурі будинку.

 

 пластикові вікна недорого Боярка

 

 

Пластикові вікна  купити недорого

Пластикові вікна в Боярці, для максимальних комфортних умов проживання замовляйте з установкою. Так Ви будете мати у фіналі не тільки якісні вікна пвх, а ще й професійну установку і гарантійне обслуговування протягом цілих 5 років безкоштовно!

Що б скористатися сервісним обслуговуванням вікон, зверніться безпосередньо в офіс і залиште заявку по телефону (044) 332-30-21

Замовити розрахунок пластикових віконець

розрахунок вікон

Засклити лоджію / балкон недорого

Монтажники наших бригад виконують ряд послуг, таких як заскління балкона, лоджії, установка французьких балконів і балкони під ключ.

засклити балкон боярка

Всі фахівці з досвідом більше 5 років пройшли перевірку як на належну якість послуг, так і на совісно установок віконних систем будь-якої складності.

Замовити розрахунок балкона / лоджії

розрахунок вікон

Горизонтальні жалюзі на пластикові вікна

Якщо Ви ще досі не вирішили, чим хочете прикрасити свої металопластикові вікна в Боярці, зверніть увагу на горизонтальні жалюзі. Вони в два рази практичніше, ніж гардини, не вибагливі у догляді і мають набагато більший термін експлуатації.

 

горизонтальні жалюзі боряка

 

Горизонтальні жалюзі замінять вам та гардини і важкі штори. За допомогою механізму, яким можна регулювати надходження світла в кімнати ви в одне легкий рух руки зможете їх і закрити і назад відкрити не прикладаючи зусиль. Колірна гамма така велика, що задовольнить навіть самого примхливого клієнта.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК