ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915

Установка пластикових вікон в кожному будинку від ТМ Рідня – це оперативно, вигідно та й за прийнятною ціною.

вікна пластикові бориспіль

Наші менеджери з радістю підберуть Вам варіант, який буде відповідати Вашим уявленнях про вікна. Пластикові вікна – це не просто зміна дерев’яних рам, а теплий будинок круглий рік.  Якщо Вам все таки хочеться відчуття домашнього вогнища, пластикові вікна якраз те, що Вам необхідно.

Розрахунок пластикових вікон 

розрахунок пластикові вікна

Засклити  балкон/лоджію Бориспіль

Компанія Рідня, інтернет-магазин, де кожен може зробити свої покупки вигідно. Тут кожен клієнт, який обратітьсяк нам, недорого купить продукцію з металопластику.

 

засклити балкон бориспіль

Ви можете вибрати ціну на свій розсуд. Ми надаємо Вам вибір! Кожен може зупинитися на віконних системах без установки так і з установкою від нашої бригади Рідня.

Розрахунок балкона, не виходячи з дому

розрахунок пластикові вікна

Додайте фарб в будинок – замовте жалюзі на вікна

Замовити горизонтальні жалюзі на вікна, кольорові жалюзі на балкон, лоджію – сховати як і меблі від вигорання, яка є на балконі, так і для комфортного його відвідин, що б не засліплювало сонечко.

жалюзі на балкон Бориспіль

Захистити себе від комарів, мушок – купити москітну сітку

Москітні сітки на пластикові вікна, дадуть можливість захистити кімнати від настирливих мух, комарів в теплу пору і зробить проживання будинку комфортним. Антимоскітні сітки Бориспіль замовляйте разом з металопластиковими вікнами, так вам не доведеться забирати їх самим з офісу, все привезуть разом.

Москітна сітка на двері – новинка від Рідня

Москітну сітку можна застосовувати не тільки на вікна, а й на двері. Як і в приватному будинку, так і на на балконні двері. Круглий рік вас не турбуватимуть комахи і ви зможете спокійно перебувати в приміщенні.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК